Příspěvky uživatele - 140.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 590XP® X-Torq, 26.1.2016
Podívejte se na video
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 25.1.2016
An interview with the champion
Nová D 6100, rady do začátku, 25.1.2016
Solo má v návodu zajíždění 1:25, Dolmar s úplně tím samým motorem 1:50 takže tvrzení o návodu vám malinko hapruje. Jak je možné, že jeden jak vy říkáte konstruktér doporučí A a druhý B když se jedná o totožné motory??? Já zajížděl 4 hitachi, 6... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 24.1.2016
Proto píši na začátku postu "podle mého", jak se zachováš ty už je na tobě 
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 24.1.2016
Úroveň servisních služeb vzrůstá a padá podle lidí kteří servisují, když máte servisáka (Dr. Cvacha), pak je jsné, že úroveň je žalostná, naštěstí je v ČR 154 servisních míst a není problém zajet do sousední vesnice. Koupit konkurenční výrobek ale... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 24.1.2016
Podle mého bych ti doporučil určitě zauvažovat nad nákupem ochrannné přilby a co se týče zajíždění 1:25 to je asi přehnané, ale i já jsem zastánce první nádržku dát více oleje 1:35 pak už můžeš méně 1:45.  Kvalitní olej nekarbonuje a sichr je... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 22.1.2016
Další věc: Kvalita a spolehlivost jsou dvě rozdílné věci, je závodní auto kvalitní??? Je spolehlivé??? Pokud chcete pilu spolehlivou, nesmíte si kupovat pilu na závodění a naopak s hobby pilou závodit. Jde o to co po výrobku požadujete a na co ho... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 21.1.2016
Husqvarna má 40% podíl na trhu, má nejvíce patentů ze všech výrobců, nejvymakanější filtraci, špičkové motory, nejmenší vibrace, bezkonkurenční ergonomii, je absolutní lídr co se týče technologie a inovací, první čtyři místa už po několité obsadila... celý příspěvek >
Hecht 7100, 14.1.2016
Hecht je made in china se všemi klady (cena) i zápory (ošizený materiál). Když se podíváte na cenu, zjistíte, že je skoro poloviční, takže záleží co od stroje čekáte a na co ho chcete používat. 7100 je hlavně kultivátor s možností připojení vozíku... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 12.1.2016
Časem = až klekne a nebo se prodá H55, protože jedna má 2,5Kw a 53,2ccm obsah a druhá sice profi stroj, ale pouze o 0,3KW více tzn. 2,8KW a obsah 50ccm a velmi podobnou váhu. Výběr pil je čistě subjektivní záležitost a každému bude vyhovovat něco... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 11.1.2016
Já už mu přece psal, že bych jako student (mladej kluk) volil lehkou pilku do řekněme 5Kg max. a s přihlédnutím kdo tuto pilu bude obsluhovat nic nad 3KW. Velmi vhodnou hobby pilku nechce  (zde to vidím prašť jak zmlať, podle preferencí značky,... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 10.1.2016 Obsahuje fotku
Tak já nevím, to chcete, abych vám všechny vyfotil ??? 3 elektrické pily mezi nima jak vidíte Dolmar-Makita 1 akučka, 1 jednoručka, 1 vyvětvovací a 11 benzínovek. No a jelikož mám všehochuť značek, chodím do různých servisů od Mountfieldu... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 8.1.2016
Každý ať si koupí pilu jakou chce a nepíše o pilách se kterými nemá vlastní zkušenost. Děkuji   F A Souhlasím. První věc, přečtěte si můj post znovu, kde píšu o nějaké pile??? Píšu pouze o servise a okopíroval jsem recenzi... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 3.1.2016 Obsahuje fotku
Plasťáka Husqvarnu jsem 2 roky vlastnil a poté prodal sousedovi (nevyhovovala výkonem a provedením, do lesa chci jen profi pily), takže cca 7 let a za celou dobu se na ní nic neopravovalo a nevyměňovalo, ty pilky se prodávají už cca 10 let a za tu... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 2.1.2016
SC znamená: Das ist Super Crap  to znamená, že nejdřív vydají beta verze pilek, kde mají uvolněné ložiska a pily se zadíraj PS5000 poté vydají 5100 a nakonec s velkou slávou už jakž takž vychytaný model 5105. U Dolmaru 420 to byl napřed... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika