Příspěvky uživatele - 221.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kalové čerpadlo - žumpu, 8.4.2008
Před lety jsem řešil stejnou situaci u známého. Náš postup byl tento. Nejdřív do žumpy přípravek 'Žumpur' a zhruba po 14 dnech naprosté překvapení. Nahoře jen čistá voda a dole jemný kal. Vše skutečně rozloženo. Cena za přípravek byla spíš humorná.... celý příspěvek >
Bez černý, 8.4.2008
Dobrý den. Mně to moje máma vysvětlovala tak, že před bezinkou si má člověk pokleknout proto, protože by měl mít ve velké úctě všechny léčivé účinky, které tato rostlina má. Ale nechám to na každém, jak se rozhodne, sám si klidně kleknu. Horší... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 8.4.2008
Nasušil jsem si jen 2 sušičky na jídlo a zbytek končil v sudech, i když v mém případě ve vinařských kádích. A tak z nich byl ten pohodový kvas, o kterém jsem již psal. Odhaduji, že jsem sklidil tak 100kg této odrůdy a fakt dobrý. Mám těch stromů... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 8.4.2008
Dobrý den pane doktore. Že bych byl teda první? Odrůdu Jojo mám už delší čas než dva roky a v loňském roce pěkně zaplodila. I když jsem od kolegů slyšel rozpačité názory, já jsem byl velmi spokojený. Chuž opravdu dobrá, plody pěkné. Ze zvědavosti... celý příspěvek >
Thuje - jak množit?, 7.4.2008
Vážený pane. Přispěvovatelé nade mnou mají naprostou pravdu. Thuje z výsevu jsou skutečně téměř vždy "každý pes, jiná ves". Pokud tedy chcete množit thuje v takovém počtu, tak by bylo vhodné si nejdřív založit matečnici, ze které budete... celý příspěvek >
Mirabelka Malvazinka a Nancyská, 7.4.2008
Dobrý den. Jenom připojím, že tento přípravek končí svoji platnost dne 22. června 2008. Nařízení SRS. Sám jsem z toho trochu špatný, protože to je výborný přípravek proti pilatkám na slivoních. Jedná se o Zolone E 35. Od Silvestra loňského roku by se... celý příspěvek >
Cherry a hrušková rajčátka, 7.4.2008
Dobrý den paní Danielo. Opravdu je praskání hlavně způsobeno nepravidelným přísunem vody. Je to jev, který se nazývá plazmolýza a je tím známá celá řada plodů. Ředekvičky, kedlubny, ale hlavně rajčata. Tento jev se může projevit i u kořenů,... celý příspěvek >
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 7.4.2008
Vážená paní Inko. Zabývám se projektováním zahrad už spoustu roků. Přiznám se, že mě naprosto uniká, podle čeho se určujete, co je v přírodě moderní a co ne. Tato kritéria vůbec neznám. Zeleň je prostě život a proto je nám s ní tak... celý příspěvek >
Sazeničky ze semínek kupovaného rajčete, 6.4.2008
Dobrý den. S tou druhou částí textu nemohu souhlasit. Rajčata se rozhodně sklízí červená, problém s jejich chutí je někde jinde. Je to výsledek šlechtění. Vše, co se dnes pěstuje ve sklenících zahradnických firem jsou hybridy. Bohužel při šlechtění... celý příspěvek >
Přísavník, 2.4.2008
Dobrý den, jen krátce zareaguji. Tento loubinec zahradníci množí roubováním na loubinec pětiprstý a to dokonce na nezakořeněný řízek. Nejdřív nařízkovat, potom naroubovat a potom napíchat do substrátu. Loubinec pětilistý zakoření v pohodě. Dělal... celý příspěvek >
Co to znamená?, 1.4.2008
Krásně jsem se zasmál, ale jasně, že je o pravda! Jen jsem si tak pro sebe říkal, jak by asi reagoval zkoušející třeba na fakultě. Možná, že je ještě dobré dodat, že u špičáku se dá založit korunka v té výšce, ve které ji sázející potřebuje. Sám... celý příspěvek >
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 31.3.2008
Dobrý den pane Martine. Opravdu ten odborník použil výraz "nenávidím" Thuje? To by totiž měl být signál k tomu, proč spolupráci okamžitě ukončit. Jinak přesně popisujete to, co ne každého napadne. Živý plot z listnatých dřevin je daleko... celý příspěvek >
Ne tůjím - přírodě blízký živý plot - permaplot, 30.3.2008
Nějak do toho nebudu zasahovat, ale můžete napsat, kde jste viděl odnožovat ptačí zob? A mochna roste do výšky max. 1 metr. Nebo kterou máte na mysli do vyššího živého plotu? Stanislaw.
hnojivo, 30.3.2008
Prosím, zkuste to alespoň napsat správě. "CERERIT". Nicméně na jarní vyhnojení trávníku jsou vhodná speciální hnojiva, která se běžně nabízejí ve specializovaných obchodech. Je vhodné dodržet návod, opravdu jsem zažil již silné... celý příspěvek >
Co je to za strom?, 29.3.2008
Catalpa bignonioides "Nana"
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika