Příspěvky uživatele - 221.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s tůjemi, 29.3.2008
Dobrý den. Dovolím si oponovat. Překloněný vrcholek má pouze Chamaecyparis lawsoniana a žádný další. Jenom bych se rád zeptal paní Stáni, jestli ty rostliny nekupovala v některém ze supermarketů. Pokud ano, tak je odpověď jednoduchá. Je to daň za... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
Už do toho nebudu nějak zasahovat, ale ta červená páčka podle mne není spojka, ale tzv. "Mrtvý muž" Když chcete, aby motor vůbec běžel, musí být páčka zmáčknutá. V okamžiku, kdy ji pustíte, tak se zkratuje el. obvod a motor se zastaví. U... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
Možná, že s pletu, ale podle mne je to na řazení rychlosti. To lanko je bovden k přidání plynu u motoru. Polohy jsou jen dvě, volnoběh a maximum. Spojka je u toho zřejmě odstředivá. Jen přidáte plný plyn a stroj se rozjede. Jak byste potom reguloval... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
Dobrý den, možná, že jen špatně vidím, ale mám za to, že u tohoto stroje motor jednoduše oddělat prostě nejde. Ta zahnutá kulatina mezi motorem a krytem nožů pohledově vlevo, to je asi řazení rychlostí. U strojů např. Vari, je sejmutí motoru naprosto... celý příspěvek >
Rotavátor - koľko nožov môže byť?, 23.3.2008
Dobrý den. Nic složitého to není. Jsou to kola, která se nasadí když potřebujete přihrnovat brambory. Normální široká kola se prostě do brázdy nevejdou, tak se to dělá pomocí těchto. Je ale na to třeba mít ještě patřičnou radlici, která přihrnuje na... celý příspěvek >
Postřik ovocných stromů, 22.3.2008
Dobrý den, tak já se přidám. V současné době dělám jarní postřik proti přezimujícím škůdcům přípravkem na bázi olejů. V mém případě je to Oleoekol. Je zdůrazním, že je to proti škůdcům, které se v okamžiku postřiku nacházejí na stromě, jelikož... celý příspěvek >
Výška vzrostlých třešní, 21.3.2008
Dobrý den. To musí být nádherné procházet se takovým vinohradem! Jen ta práce kolem, ale jistě Vás to baví. Tak ať Vám to roste! Přeje Stanislaw:-)
podnož Montclar?, 17.3.2008
Dobrý den. Dnes jsem dostal odpověď od pana docenta z ovocnářského ústavu. Tak ji přikládám. "Jedna se o typ bros. semenace z Francie, a je dobra, pouzivaji ji napr. na Znojemsku forma Okoplant ve Slupi a jsou s ni spokojeni. Lze ji vyuzit i pro... celý příspěvek >
Meruňka kvete, 17.3.2008
Dobrý den. Přesně tak, a ještě je možné pod tu textili vhodným způsobem umístit hořící svíčku, např. takovou, co se dává na hroby. Ta ten prostor dokáže zahřát a v pohodě květy přečkají. Dělal jsem to už před 3Oi lety a když je stromek menší, vždy to... celý příspěvek >
Biozahrada?, 16.3.2008
Naprostý souhlas. Dokonce jsou známé problémy při bezorebních technologiích, které spočívají v tom, že se zbytky rostlin nezapravují do půdy a tak se volně šíří živočišní škůdci, choroby a semena plevelů. A jak to budete provzdušňovat? Jen mělce... celý příspěvek >
Chrudimská, 16.3.2008
Dobrý den pane Zavřel. Chrudimská je jistě prima švestka. Ale která školka ji množí? Za celou dobu jsem ji neviděl nikde v nabídce. Je ale možné, že jen špatně hledám, jak už to časem říkal pan Werich. Pohodu přeje Stanislaw:-)
nevhodně umístěné výhony na novém stromku, 15.3.2008
Tomu o té zahradě já celkem rozumím paní Marie Kláro. Jenže já sedím u počítače a projektuju okrasné zahrady, protože potřebuji odevzdat v co nekratší době 4 nové pojekty. Ve svém ovocném sadu jsem byl dnes dopoledne. Takže pohoda. Jen se trochu... celý příspěvek >
podnož Montclar?, 15.3.2008
Dobrý den paní Marie Kláro. Pokud si dobře vzpomínám, tak podnož Montclar je broskvoňová podnož, což ovšem neznamená, že nemůže být použita pod meruňku. Jen mě uniká, kdo u nás množí meruňky na této podnoži. Skoro bych si tipnul, že pokud to nebyl... celý příspěvek >
rajče - problém s angličtinou, 15.3.2008
Dobrý den. Původně jsem nechtěl, ale tak se přeci jen přidám. Je to snadné. Indeterminantní je tyčkové rajče, determinantní je keříčkové rajče a ještě je semideterminantní, což je něco mezi tím. Stačí Vám to tak? Tak ať Vám to roste. Přeje z Hané... celý příspěvek >
Starý plot z ptačího zobu, 15.3.2008
Dobrý den. Při čtení Vašeho dotazu se mi vybavil náš pan profesor z dendrologie, který nám prakticky ukazoval, jak je možné zmlazení listnatých keřů pěstovaných pro svůj okrasný květ či list. Správné řešení jste sám napsal. Skutečně je důležité... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika