Příspěvky uživatele - 221.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vienska nebo boscova, 14.3.2008
Dobrý den. Jen připojím poznámku. Podle mne si příliš zamotáváte hlavu čtením starších pomologií. Nic proti nim, jsou to výborné knihy, ale v praxi narazíte na situaci, kterou velmi výstižně popsal pan Vítek. Pokud chcete sázet hrušně, tak kupte co... celý příspěvek >
Výsadba růží - i na jaře, 13.3.2008
Dobrý den. Ničeho se nebojte a pusťte se do toho. Slabý výhon jen na jedno očko a silný maximálně na 3 očka. Nebojte se silně řezat, budete mít krásné nové letorosty zakončené květy. Ať se Vám daří přeje Stanislaw:-)
Výsadba růží - i na jaře, 13.3.2008
Vážená paní Lili. Nevím, kde jste v mé reakci přečetla něco o mém nadšení pro voskování. Já uvádím, že je to naprosto běžný způsob ochrany rostlin před odparem, který zahradníci používají již celá desetiletí bez sebemenšího problému. V žádném případě... celý příspěvek >
Výsadba růží - i na jaře, 11.3.2008
Vážená pani Lili. Jen budu reagovat na Vaši zmínku o voskování růží, kde píšete o obrovském šoku. Nic takového se neděje. Vosk je zahřátý na zhruba 8O°C a ponoření je jen mžikové. Takovým způsobem zahradníci ošetřují rostliny již od nepaměti. A... celý příspěvek >
Vhodná jabloň, 11.3.2008
Zahradnictví Tuřany najdete tak, že pojedete z Brna výpadovkou směrem na Bratislavu a před tou velkou dálniční křižovatkou na Prahu a Olomouc odbočíte na semaforech vlevo. A po stovce metrů je odbočka vpravo. Naproti přes silnici je Tecso.... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Souhlasím s Vámi pane Vítku. V žádném případě neuvádím, že by zahrádkáři měli menší znalosti než zahradníci. Myslel jsem to tak, že pokud se budu zajímat o vyslovenou ovocnářskou raritu či zajímavost, tak ji právě budu hledat u zahrádkářů a různých... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Jen klídek slečno Zoro. MUDr. Vysloužil je zkušený pěstitel a rozhodně nechce bagatelizovat Vaše úsilí. Umí rozlišovat předem to, co může být marnost a co ne. Ještě zkuste Vy rozlišovat to, jestli Vám bude radit zahrádkář, či profesionální... celý příspěvek >
Dezinfekce půdy, 9.3.2008
Dobrý večer paní Danielo, prosím o informaci, kterou chemii máte na mysli, co v půdě už je? Stanislaw
křovinořez, 8.3.2008
Dobrý den pane doktore. Naprostý souhlas. 600m2 jsou maximálně 3 - 4 nádrže, to je pohodička. Na to není třeba nic mohutného. Jistě tam bude dávno všechno vysbírané, takže nebudou žádné nárazy do sekací hlavy. Bude to brnkačka. Stanislaw:-)
orchidee nádoby na pěstování, 7.3.2008
Souhlasím s vámi pane kolego. Tady šlo o to, že se jedná o nádoby pro Phalenopsis. Sám má odzkoušeno, že v průhledném kelímku od piva rostou skutečně vitálněji než v klasickém hrnku a to ve stejném substrátu. Ostatně, sami pěstitelé z Holandska... celý příspěvek >
orchidee nádoby na pěstování, 7.3.2008
Dobrý den paní Marčo. Budu trošku reagovat. Pěstování v průhledných nádobách u epifitních orchidejích se dělá proto, protože tyto rostliny ve své domovině vegetují např. v korunách stromů a pro jejich uchycení na rostlině vyroste spousta... celý příspěvek >
Partenokarpická okurka, 7.3.2008
Partenokarpické salátové okurky se skutečně pěstují hlavně ve skleníku, tzv. hadovky. Ale okurky nakladačky, které rovněž jsou mnohé partenokarpické, se pěstují normálně venku. Např. nová odrůda od firmy SEMO Smržice, která se jmenuje SONADA F1, je... celý příspěvek >
Podnož A2 - vzhled kořenů, 6.3.2008
Dobrý den pane doktore. Naprostý souhlas. Viděl jsem stromky jabloní, které si majitel pěstoval sám. Řešil to tím způsobem, že na bujnější podnož narouboval M 9, kterou nechal narůst do výšky přes 1 metr a na to narouboval vybranou odrůdu. Nerostlo... celý příspěvek >
Vhodná švestka?, 6.3.2008
Dobrý den. Všechno co uvádíte je prima. Jen Opal je slíva, nikoli švestka. Ale výborná. Ve svém sadu mám zasazeno vše kromě toho Opalu a pohoda. Ať Vám to roste přeje Stanislaw:-)
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 5.3.2008
Nikde jsem netvrdil, že se chováte jako záškodník. Jen jsem si vzpoměl na slova svého pana profesora, který nás učil toto. Účel, účel, účel a pak to udělejte pěkné. Jsem hodně přesvědčen o tom, že pokud chci stavět jezírko, použiju na jeho stavbu to,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika