Příspěvky uživatele - 187.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
přezimování karasů v jezírku, 6.10.2008
80 cm by mělo údajně stačit důvěřoval bych metru pokud bych chtěl si být opravdu jistý, pokud se chcete časem pustit do Koi a nemuset kůli tomu překopávat jezírko je nutná hloubka 1,5 metru minimálně... a samozřejmě čím více tím lépe...
přezimování karasů v jezírku, 5.10.2008
Ne, pro bezpečné přezimování je nutná hloubka minimálně 80 cm, pokud tedy nebudete používat nějaké topení... taky záleží jak moc máte rybky ráda... pokud moc ne, můžete to zkusit... prý jsou případy kdy karasi přežijí i zamrzlí v ledu, ale já bych... celý příspěvek >
Podklad pod folii, 3.10.2008
dejme tomu ušetřená pětistovka na geotextilii (když použiju starý koberec, kterého bych se stejně musel zbavit, můžeme přidat další pětistovku za ztracený čas při odvozu, odvoz samotný atd...) tak v podstatě jsem obrazně tisícovku v plusu pokud... celý příspěvek >
tipy na levné řešení jezírka, 16.9.2008
Já rád lovím ze dna leccos, kačírek k tomu ale nepatří...
tipy na levné řešení jezírka, 15.9.2008
určitě bych to zatím nebalil a počkal i na názor ostatních, nebo se s někým poradil :)
tipy na levné řešení jezírka, 15.9.2008
pokud jste kutil, kteremu nevadi jezirko predelavat kazdych par let zkousejte... pokud si zkouseni nemuzete dovolit, jdete do osvedcenych veci... jinak ja sam prave jezirko dostavel a pristi rok planuju zas komplet prebudovat filtraci: D ne, ze by... celý příspěvek >
kapři a kočka, 11.9.2008
to snad nemyslíte vážně? 
tipy na levné řešení jezírka, 11.9.2008
Díky :)
jezírko bez elektřiny, 31.8.2008
k jezírku bez elektřiny potřebujete dvě věci, buď trvalý přítok, který zajistí nějaký průtok vody nebo solární čerpadlo, obojí ze stejného důvodu, pokud se voda nehýbe a neprokysličuje je z ní hnusná blátivá louže, která slouží nejlépe jako líheň... celý příspěvek >
Kdy je spravny cas na osazeni rostlinami?, 31.8.2008
Mám pocit, že sázet vodní rostliny byste měl ihned po realizaci... nevím s tím, jak se chytí, či podobně, ale myslím, že by neměl být problém, hodně vodních rostlin, například vodní máta se dá zasadit pouze do kačírku a podobně..
Jakou máte filtraci a objem vody?, 25.8.2008
k Nexus filtrům se mylsím montují dost velké kompresory, tudíž máte nejspíš pravdu:)
přírodní naleziště zeolitu, 24.8.2008
Ano potřebujete speciální přípravek... ocet nebo sůl... tím to propláchnete a to uvolní ze zeolitu čpavek...
Řasy v jezírku, 24.8.2008
Rád bych věděl, jak ta modrá skalice zapůsobí na rybičky, hádám, že zrovna dobře nikoliv :D
Jakou máte filtraci a objem vody?, 23.8.2008
Není samozřejmě zač, ještě k tomu Irisu, mám pocit, možná to někdo potvrdí... na nějaké webové stránce jsem našel seznam rostlin jedovatých pro ryby, co mě překvapilo je, že na té stránce bylo psáno, že i Iris a to jak listy tak kořeny... což by... celý příspěvek >
myši, 23.8.2008
mě se to ještě za rok existence mého prvního výtvoru nestalo, kamarádovi jsme stavěli jezírko asi před 5 lety a taky ještě ne... Před pár měsíci se tu řešila folie a hryzec, podle mého názoru neprokousne, ale zkuste si to téma najít, někde tu bude,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika