Příspěvky uživatele - Bohuna

Begonie ze semen, 10.1.2011
Já jsem vloni tento pokus dělala a byla jsem až překvapená co begonií mi vzešlo a pak i kvetlo. Já jsem v roce 2009 kupovala v zahradnictví nějaké keře a na okně měli oranžové begonie, krásně kvetly. Tak jsem si ji chtěla také koupit, ale oni je měli... celý příspěvek >
Skvrna od oleje, 12.11.2010
Na starší šedou dlažbu u chaty se nám vylil vyjetý olej ze sekačky. Manžel vyměňoval olej a kočka mu chtěla asi pomoci. Sice jsem to vytřela, ale zůstala tam skvrna. Nemáte někdo zkušenost s HG absorbátorem. Nebo nějaký jiný přípravek, který by to... celý příspěvek >
Mladý les, 7.10.2010
Mockrát vám děkuji za vyčerpávající informace! Chceme na to o víkendu jít, tak jen doufám, že nebude pršet.
Kaštany - lék, 6.10.2010
Mockrát děkuji za recept. Jen nevím jak bude mamince ta pálenka chutnat. Ona má radši sladké likéry, ale těch 30 kapek snad spolkne.
Mladý les, 6.10.2010
Díky za rady. Některé břízy jsou již vyšší jak smrčky a bezy je utiskují spíše ze stran. Les není zas tak veliký necelý hektar. Zakoupím Roundoup a silnější kmínky raději zatřeme. Jen bych měla ještě dotaz, zda natřít ředěným nebo přímo neředěným.... celý příspěvek >
Mladý les, 5.10.2010
V mladém lese musíme vyřezat nálety břízy a bezu. Jsou už větší než smrčky. Poraďte prosím, zda máme uříznutý kmínek něčím natřít, aby znovu neobrazil, nebo stačí pouze uříznout. Případně jaký přípravek použít. Předem mockrát děkuji.
Kaštany - lék, 5.10.2010
Neznáte někdo, prosím vás, postup na výrobu tinktury a masti z kaštanů? Můžete sdělit i jiné využití. Maminka nedá na kaštany dopustit. Nosí je po kapsách a má je i v posteli. Často ji brnějí ruce i nohy, tak bych ji chtěla vyrobit nějaké... celý příspěvek >
Ostrá tráva, 17.8.2010
Je to ježatka, plevel. Už tady o ní bylo mockrát psano. Dejte si ji do vyhledávače. Hrozně se množí, nenechte ji vysemenit. Nevím kolik ji máte, ale jde docela dobře vytrhávat.
Pokojovka s krásnými květy, 16.8.2010
Nejsem moc znalec květin, ale typla bych to na Sundaville. Mám celou červenou.
Plazivka s barevnými listy, 27.7.2010
Mockrát vám oběma děkuji. Teď ještě najít volné místo, ale do zimy určitě nějaké najdu.
Plazivka s barevnými listy, 27.7.2010
Paní Konvalinko, můžete mi prosím sdělit zda ji máte přes zimu venku a zda ji něčím zakrýváte. Známá mi ji vloni dala a říkala ať ji na zimu dám domů. Mám ji v květináči a na zimu jsem ji dala do sklepa. Jestli je mrazuvzdorná, tak bych ji dala někde... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 19.7.2010
Já mám okurky pouze venku. To zasychání se u mě dost rychle šířilo. Pozorně prohlédněte ještě nerozvinuté vrcholky, ale ty nepoškozené. Já jsem v poškozených vršcích nic nenašla. Mě z několika vylétl nějaký brouk nebo muška. Po tom postřiku Talstarem... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 16.7.2010
Díky všem za rady a sdělím vám další poznatky. Včera večer už to zasychání bylo asi na 8. Tak jsem začala prohlížet a zozdělávat i zdravé vršky. Nejméně ze 4 vylétl nějaký brouk. Tak jsem okurky postříkala Talstarem a jsem zvědavá zda to pomůže.Nevím... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 15.7.2010 Obsahuje fotku
Letos poprvé pěstuji okurky na pletivu. Dělaly mi radost, ale od neděle mám starost. Na jedné okurce jsem objevila zaschlý vršek, listečky drobek povadlé a na některém uplně suchá šedivá skvrna.Okurka vypadá jinak zdravě Nejdříve jsem si myslela, že... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 4.6.2010 Obsahuje fotku
Vážený pane Radku, obracím se na vás znovu s prosbou. Přikládám snad již lepší foto těch parašutistů. Poslala jsem to i na váš email. Podívejte se na ně a zkuste mi poradit, co by na ně zabralo. V tomto počasí jsem na chatě moc nebyla. O víkendu se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika