Příspěvky uživatele - Bohuna

Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
Nevím jak jste je měla velké, ale zkuste je zastříhnout a podívat se jestli není v nižších větvičkách ještě míza. Zkuste jestli ustřižená větvička jde dobře zlomit a nebo je pružná. Zda je pružná tak by mohly od spodu obrazit.Já bych jim dala šanci... celý příspěvek >
Česnek, 5.4.2012
Včera na ČT 24 v ekonomice, která je po 21 hodině mluvili o česneku. Ztráty na česneku jsou velké. Mluvil tam i velkopěstitel a přímo ukazoval jak česnek vyrazil a pak žloutnul. Když vytáhl stroužek, tak byl celý plesnivý. Cena prý kvůli velkým... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.3.2012
Vážení zahradkáři, do Mountfieldu nechodím nakupovat, ale dnes jsem se tam byla podívat. Mají tak AKCI na rýče, lopaty, vidle a drobné nářadí za 1/3 ceny. Akce je ode dneška snad do 4.4. 2012. Cena rýčů je asi od 300 Kč. Když je nebudou mít, tak vám... celý příspěvek >
Plisen rajcat?, 4.8.2011
Ano, nejdříve otrhejte listy a ihned do popelnice nebo nějak zlikvidovat ať se plíseň nešíří. Pak teprve stříkejte.
Plisen rajcat?, 4.8.2011
Ty nejvíce napadené listy celé vylámejte. Já jsem již listy od spodu vylámala všechny možná tak do metrové výšky. Nic se jim nestane a rajčata budou mít více sluníčka, jestli teda vůbec vysvitne. Už jsem to dělala vloni a bylo to v pohodě. Já jsem je... celý příspěvek >
Usychá vrchní část papriky, 3.8.2011
Oprava: Zasychání vrcholků okurek. Omlouvám se.
Usychá vrchní část papriky, 3.8.2011
Pane Robine, nevím jestli vám dobře poradím ale nemohla by to způsobit klopuška. Dejte si do vyhledávače: Zasychání vršků okurek. Já měla něco podobného vloni na okurkách, ale mě se to rychle šířílo.Postříkala jsem to Talstarem a bylo to v pohodě.
Ibišek bahenní, 21.7.2011
Já mám ibišek bahenní růžový od r. 2009. První rok jsem ho pouze přesadila do většího květináče, krásně kvetl a byl vysoký asi 150 cm. Nejspíše hodně pohnojený. Na podzim jsem ho zasadila do záhonu a zakryla. Vloni už odhaduji neměl ani metr a kvetl... celý příspěvek >
Ibišek ze semínka, 2.3.2011
Previcurem to postříkejte vícekrát. Já si přidávám Previcur do postřikovače a celé to postříkám tak aby to bylo vlhké. Nevím jak jste to měla mokré, ale já než semínka vylezou jen stříkám. Aby ta zemina nebyla moc mokrá.Ten roztok po námíchání je... celý příspěvek >
Ibišek ze semínka, 1.3.2011
Paní Marie, moje informace vás asi moc nepotěší, ale myslím si, že ty semínka zplesnivěla. V té druhé řadě. Jestli chcete zachránit alespoň ty v první řadě kde není ještě vidět plíseň tak to urychleně postříkejte Previcurem naředěným podle návodu,... celý příspěvek >
Begonie, 7.2.2011
Pro hosta 19.216: Včera jsem se dívala na mé hlízy, ale ještě neraší. V klidu spinkají, tak nevím proč se vám tak brzo probudily.
Begonie, 3.2.2011
To vaše zjištění mě velice překvapilo. Já je mám také ve sklepě zasypané rašelinou, ale nikdy se mi to nestalo. O víkendu jsem byla na chatě, ve sklepě jsem se dívala na kytky, ale mrknout na hlízy mě vůbec nenapadlo. Ve sklepě byly jen tři stupně... celý příspěvek >
Begonie ze semen, 18.1.2011
Verčo, ještě pro doplnění. Vysévala jsem je 14.2.2010. Tak máte proti těm mým měsíc náskok. Já si většinou píšu datum výsevu. Některá semínka vyklíčí rychle a pak jsou kytičky moc velké a hůře se sázejí. Surfínky jsem také vysévala 14.2.2010, ale ty... celý příspěvek >
Coleus "rococo", 17.1.2011
Já jsem ji měla už asi po tři roky. Ta vám ze semínek normálně vyroste. Mě se také líbí. Ale podle mých slabých zkušeností se ji více daří ve stínu. Na sluníčku neměly tak pěkné vybarvení jak píše Kozička. Když už je pak vysazuji do záhonu po 15... celý příspěvek >
Begonie ze semen, 17.1.2011
Verunko, opravdu si již nepamatuji jak dlouho klíčily, ale vím že to bylo dlouho a byly hrozně malé a i pomalu rostly. Oproti jiným semínkům. Když jsem je protrhávala tak jsem si pomáhala tupým páratkem. Já jsem je měla na parapetu, nad topením u... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika