Příspěvky uživatele - Bohuna

Neznáte jméno kytičky?, 26.5.2010
Typuji na záplavák
Malý červ na borovici, 24.5.2010 Obsahuje fotku
Vážený pane Radku, obracím se na vás znovu s prosbou o radu. Červi už začali padat a je jich zase velké množství. Po dlouhém pozorování jsem objevila i brouka, nevím ale zda je to ten, co hledáme. Přikládám několik fotek. V těch dvou truhlikách je... celý příspěvek >
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 19.5.2010
Pro hosta 155 163 Vážený pane, moc vám děkuji za tento příspěvek. Na chatě mám žlutý mazlavý jíl a vím co dokáže napáchat. Chtěla bych vás poprosit, zda nevíte kde bych těchto informací získala více, nebo zda vyšla nějaká publikace o jílové... celý příspěvek >
Máte už patizony a cukety na záhoně?, 13.5.2010
Já se přiznávám, okurky mám sice už zaseté, ale od včerejška, ale doma v kelímkách. Při tomto počasí se snad ani nedá nic na záhonech dělat. To jsem si myslela, že dám rajčata o tomto víkendu ven, ale to ani náhodou. Má pořád pršet a tak to bude mít... celý příspěvek >
Vermikulit, 11.5.2010
Nemáte zkušenosti s přípravkem Vermikulit, měl by zadržovat vodu. Sestra to viděla v televizi, jak to přidávají ke kytkám, aby zemina tak rychle nevyschla. Já to neznám a nevím jestli to není zas nějaký tahák na peníze, ale mohu se mýlit. Předem... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 4.5.2010
Vážení pánové, Radku i Miloši, děkuji vám moc za snahu zjistit toho parazita. Vloni touto dobou již padali, letos zatím nic. Jestli se objeví, tak se s tím focením budu muset ještě polepšit. Radku, mohu se Vás zeptat odkud jste? Ještě jednou všem... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 3.5.2010 Obsahuje fotku
Při víkendovém zkoumání jsem na jehličí borovice našla spoustu šedočerných broučků. Nevím jestli mají s těmi loňskými červi něco společného. Brouci jsou menší a červi se zatím neobjevili. Jsou asi 1-2 mm velcí, ovální a žijí v jakých si koloniích.... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 30.4.2010
Ty broučci jsem chvíli pozorovala, ale vůbec se nepohybovali. Velikostí mě připadali ještě menší než ty červi, ale už je to rok, možná se mi to jen zdá. Včera jsem si zakoupila kukátko, které 10x zvětšuje, tak je budu o víkendu pozorovat. Po vašem... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 29.4.2010 Obsahuje fotku
Pane Radku též Vás zdravím. Les od chaty je asi 200 metrů. Jsou to rozlehlé, velké lesy a borovic je tam možná více něž smrků. Obrázek květopasa šišticového jsem na netu nenašla, ale překvapilo mě jak jsou malí. Opadané jehličí jsem prohlížela, ale... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 28.4.2010 Obsahuje fotku
Já jsem cestovala po netu, ale nic podobného jsem nenašla.Kdyby se z nich měli vylíhnout nějací brouci tak bych si jich asi musela všimnout. Pod borovicí mám záhon s kytičkami.Kdyby to byl nějaký dřevokazný, tak by asi borovice chátrala, ale to také... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 27.4.2010
V neděli jsme necelou půlku borovice postříkali mospilanem ze střechy chaty. Tak jsem zvědavá jestli to zabere, když ji nemůžeme postříkat celou. Hlavně když to bude učinkovat na této straně kde je posezení. Za ten nápad se slunečníkem děkuji. Sice... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 23.4.2010
Děkuji vám za typy na postřik. Mospilan jsem musela vloni použít na fuchsie, měly plno mšic, tak to zkusím i na borovici. Pane Vysloužil, přírodu mám ráda, na chatě jsem přes léto i v týdnu, ale všeho s mírou. Jedna nebo dvě larvy by mi nevadily,... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 22.4.2010
Zkusím vás ještě jednou poprosit o radu. Vloni na začátku května vylézaly z květů borovice (nevím zda to jsou květy) malé bílé larvy nebo červi. Dlouzí byli asi 3 - 5 mm. Chtěla bych ji postříkat nějakým insekticidem, ale nevím jakým. Nevíte prosím... celý příspěvek >
Poradíte s pěstováním?, 25.3.2010
Aksamitník i astra sluníčko milují. Já už mám astry naseté a již mají asi 2 cm. Astry jsou náchylné k padání klíčků, ihned při zasetí zeminu jednou nebo dvakrát porosím namíchaným přípravkem Previcur. Afrikáni jsou vděčné kytičky, kvetou celé léto,... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkónovými kytičkami, 3.3.2010
Vážená paní Mílo, děkuji Vám za vyčerpavající informace. Překvapila jste mě tím častým hnojením. Já dávám na dno truhlíku drobek sušeného slepičáku a zkvašeným také zalévám, ale jen občas, když si na to vzpomenu. Ty kuličky znám tak je tam letos... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika