Příspěvky uživatele - Oldbek

Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 29.9.2013
Dobrý den pane Boštička. Chtěl bych se zeptat jak jste spokojen do současné doby s odrůdou Domino, s jejím růstem, plodností, chutností plodů, četností zásahu do růstu,  chem. ošetření a to s porovnáním k současným rezistetním odůdám. Děkuji za... celý příspěvek >
Dublet, 29.9.2013
Dobrý den pane Vysloužile. Chtěl bych se zeptat jak jste spokojen do současné doby s odrůdou Dublet, s jejím růstem, plodností, chutností plodů, četností zásahu do růstu, ošetření a to s porovnáním k současným rezistetním odůdám. Děkuji za odpověď.
Jabloň Dolores, 28.9.2013
     Dobrý večer. Chtěl bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s touto odrůdou jabloně. Děkuji za odpověď.
Akane - perla podzimu, 27.9.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda tato odrůda trpí střídavou plodností. Děkuji za odpověď.
Aprimira, 9.9.2013
Zdravím Vás pane Fiala. Jsem rád, že to snad není žádný propadák. Já jsem ji sázel na jaře 2011 a tak snad příští rok na jaře už bude plodit. Tak jsem na ní zvědavý.
Aprimira, 1.9.2013
Nádherná úroda. Můžete mi sdělit jak máte stromek starý. Já mám dvouletou Aprimiru zatím bez plodů. Děkuji za odpověď.
Aprimira, 29.8.2013
Dobrý den pane Vysloužile. Mám na zahradě dvouletou Aprimiru a chtěl bych se zeptat jak je to s jejím opylením. Děkuji za odpověď.
Daple dandy pěstování, 6.4.2013
Ještě bych se Vás zeptal pane Krulikovský, jakou má Daple Dandy podnož, jaký kmenný tvar a jak velký stromek z toho vyroste. Děkuji za odpověď.
Blumy - Black Amber & Kuban Delight, 5.4.2013
Dobrý den. Ten Superior jsem si objednal také a uvádějí zde, že se jedná o samosprašnou odrůdu, nebo máte jiné informace.
Fíkovník, 3.4.2013
Dobrý večer. Chtěl bych se Vás zeptat v jaké lokalitě fíkovník pěstujete a jak jej přes zimu zakrýváte atd. Já sám mám druhým rokem fíkovník ve větším květináči a přes zimu jej dávám do sklepa. Děkuji za odpověď.
Daple dandy pěstování, 3.4.2013
Ještě bych se zeptal pane Krulikovský, když jsou plumcot a pluot kříženci jap. švestky a meruňky v různém poměru, zda může být opylovačem také i meruňka. Děkuji za odpověď.
Daple dandy pěstování, 3.4.2013
Tak bych se ještě zeptal , jaké potřebuje tedy opylovače. Díky za odpověď.
Daple dandy pěstování, 3.4.2013
Dobrý den pane Krulikovský. Chtěl jsem se Vás zeptat ma plumcot Melitopolský a pluot Daple Dandy. Díval jsem se, že máte zahradu v Jabluńkovském průsmyku 380 m.m.m. Já mám zahrádku v Labské kotlině 350 mn.m. v Podkrkonoší a tak zřejmě podnebí bude... celý příspěvek >
Účinnost domácí vodárny, 24.3.2013
     Dobrý den. Vlastním také domácí vodárnu, ale s 50 L nádobou. Tlak vzduchu v tlakové nádobě by měl být o 0,2 bar nižší než je spodní zapínací tlak (obyčejně 2 bar),  takže tlak vzduchu v nádobě by měl být 1,8 bar. Před... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 27.2.2013
Dobrý den pane Krulikovský. Chtěl bych se zeptat na jaké podnoži prodávají Melitopolski, který máte. Děkuji za odpověď.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika