Příspěvky uživatele - Oldbek

Zhodnocení úrody jádrovin 2014, 8.12.2014
Dobrý den paní Marie. Chci se Vás zeptat, jak jste spokojena s odrůdou jabloně Primadela a to i včetně chuti. Děkuji za odpověď.
Jabloň Lucy, 10.11.2014
Zdravím. Divím se, že nikdo další neokomentoval tohoto křížence Topazu. Jaký by mohl tento kříženec být. To ani milovnící Topazu pan Petr z Pardubic či pan Vysloužil. Jaký máte tedy na tohoto křížence názor. Bude perspektivní co myslíte?
Odrůda Admirál, 27.10.2014
Já mám půdu chudší, jílovitou. Myslíte, že na podnoži M 7 by rostl až moc. Plodí tato odrůda na koncí větví. Díky za odpověď.
Odrůda Admirál, 27.10.2014
Zdravím. Chtěl bych se zeptat zda tato odrůda také plodí na koncích větví a zejména na jakých podnožích je tuto optimální pěstovat. Je lepší pro tuto odrůdu podnož M 26 nebo M 7. Děkuji za odpovědi.
Red Topaz, 10.10.2014
Dobrý den. Má dvouletý stromek na MM 111 a zatím neplodil. Ani jsem netušil, že je tato odrůda náchylná k hořké pihovatosti. Provádíte postřiky vápníkem. Jinak jej pěstuji v podkrkonoší 350 m.n.m. Trutnovsko .
Red Topaz, 9.10.2014
Zdravím. Opravdu krásná jablka. Jak starý máte stromek a v jaké lokalitě jej pěstujete.
Topking, 8.10.2014
Zdravím. Tak jsem si pořídil tuto odrůdu a nyní čtu, že má nějakou trávovou příchuť. Přemýšlím jestli se ji nemám zbavit a pořídit si radši Hanitu. Stromek mám zatím dvouletý a zatím neplodil. Co myslíte? Díky za odpověď.
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 6.10.2014
Zdravím. Chtěl bych se zeptat jak jste tedy s touto odrůdou celkově spokojen. Jak je to s její chutností a dále údajné střídání plodnosti. Děkuji za veškeré informace.
Daple dandy pěstování, 2.10.2014
Zdravím. Můžete prosím napsat v jaké lokalitě tuto pěstujete. Já jsem v nadm. výšce 350m.n.m. v Labské kotlině a v jarních měsících jsou časté ranní mrazíky. Koupil jsem rovněž jeden stromek s názvem švestkomeruňka bez bližšího označení. Letos hodně... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 1.10.2014
Dobrý den pane Vysloužile. Chtěl bych se Vás zeptat na tyto hybridy, křížence švestkomeruněk. Má vůbec cenu v našich lokalitách (mám obdobnou jako Vy)  tyto pěstovat. Nechal jsem se nalákat, ale tyto jsou postihovány jarními mrazíky v květu a... celý příspěvek >
Jarka, 30.9.2014
Chtěl bych se zeptat zda někdo pěstujete tuto odrůdu a jaké máte s touto zkušenosti. Děkuji za odpověď.
Daple dandy pěstování, 28.9.2014
Zdravím. Chtěl bych se zeptat jaké máte s tímto druhem v letošním roce zkušenosti a zejména v jaké lokalitě jej pěstujete. Děkuji za odpověď.
Rajka, 22.9.2014
Zdravím. Chci se zeptat zda již máte sklizenou Rajku a jak jste v letošním roce s touto spokojeni. Děkuji za odpověď.
TopTaste?, 10.2.2014
Dobrý den. Chtěl bych si koupit slivoň Toptaste na méně vzrůstné podnoži. Nevím však zda na podnoži St. Julien nebo Wangenheimova. Můžete mi poradit na které podnoži roste lépe, rodí lépe, jde lepší od pecky atd. Děkuji za odpověď.
Slivoň Hanita, 6.2.2014
Zdravím. Chtěl bych si koupit slivoň Hanita ve tvaru zákrsek, ale našel jsem na internetu pouze na podnoži zelená. Chtěl bych se zeptat jak vysoký stromek z toho může vyrůst, půdu mám jílovitou. Děkuji za odpověď.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika