Příspěvky uživatele - 251.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 21.1.2015
Ona dostupnost je dána tak trochu poptávkou. Pokud klesá prodej akumulátorů s víčky na dolévání elektrolitu a stoupá prodej bezúdržbových, tak už na pumpách seženete pouze destilku a nikoliv akumulátorovou kyselinu. Podobně, protože lidi... celý příspěvek >
Kde kupujete sazenice?, 21.1.2015
já nakupuji u Krausů v Mělníce. Jestli mají dané odrůdy na příslušné podnoži nevím, domluvte se telefonicky (+420 603 894 805 - sazenice). Je také možné, že nyní v době roubování Vám vyrobí kombinaci na přání s odběrem kontejnerově zakořeněných v... celý příspěvek >
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 20.1.2015
no nevím. Pro mne je z hlediska docházkové vzdálenosti nejdostupnější právě ta k.mléčná. Dojdu pěšky do blízkého obchodu s řeznickými potřebami a koupím za docela přijatelnou cenu (stejnou jako u jiné konkurence). Pro sírovou musím autem do... celý příspěvek >
Vysévání letniček, 20.1.2015
njn to je nutno sypat moluskocid už při výsevu..., při prvním žíru je už pozdě.
Jak zabránit růstu sinic, 20.1.2015
umýt modrou skalicí... a při postřiku rajčat championem se nebát stříknout i na skla...
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 20.1.2015 Obsahuje fotku
Jak už tady zaznělo, je nejzáludnější namrzání v době jarního rašení. Snímky mnoha jmenovaných rostlin ze své zahrady a známého okolí mohu dodat, ale letošní teplá zima neukázala, jak je která rostlina odolná v listové ploše. Ve dřevě platí zhruba... celý příspěvek >
Vlašský ořech - Králíci, 20.1.2015
... čerstvé nebo sušené?
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 20.1.2015
jj Kalina pražská do Prahy a okolí . Jinak zimní zpestření je kvetoucí holé koště zvané Kalina vonná (Viburnum farreri).
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
Proto, aby koňský hnůj nepálil a zároveň nezapleveloval, je potřeba aby zfermentoval před sázením při vysoké teplotě (nad 70°C). K rozpaření hnoje se používá prolití horkou vodou (cca 5-10 l na 1m2) a ušlápnutí. Další teplo si hnůj vytvoří fermentací... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 20.1.2015
Všechno je použitelné, důležité je navrhnout vhodně skladbu. Některé rostliny pod ochranou druhých mohou vegetovat lépe než solitery. Jiné, pokud vyholují dole a mají něco drobnějšího v popředí jsou také použitelné a naopak, pokud něco nemá... celý příspěvek >
Jakou pilu na zahradu, 20.1.2015
Accu je dobrá, pokud budete mít jen občasnou arboristickou práci prokládanou prací s nůžkami (jeno nabití tak stačí na celou sobotu), pokud budou i práce okolo domu "na celé odpoledne v kuse", pak už je lepší benzínová. Slabší pily jsou nejen... celý příspěvek >
Degustace brambor v Třebíči, 19.1.2015
njn tak to potom ano, pokud není hodnocena odchylka od deklarace ale je kritériem přímo zařazení do varného typu, pak brambora deklarovnaná jako B a v daném vzorku mající strukturu odpovídající AB je vystřelena dopředu a naopak Cčková brambora nemůže... celý příspěvek >
Degustace brambor v Třebíči, 19.1.2015
Dacela by mne zajímaly podrobnosti provádění hodnocení. Skoro mi připadá, že jsou preferovány brambory salátové proti bramborám přílohovým a na pyré (BC, CB a C).
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 19.1.2015
no, já bych se E 236 v kvasu již nebál (destilační teplota je vysoká a i soli zůstanou ve výpalcích = nepřejdou do destilátu), ale bál bych se s ní manipulovat. Mě stačí přirozená dávka, kterou obdržím při pletí kopřiv.
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 19.1.2015
no to si přeberte sám... Metylalkohol je prekurzorem metabolizovaným na kyselinu mravenčí, která v organismu savců narušuje nervová spojení. Nejmarkantnější pak je to u nervových spojení oka s centrem zraku....
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika