Příspěvky uživatele - 64.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převoz divočáka, 20.5.2012
Dobrý den, za týden si pojedeme pro cca měsíčního divočáka. Jak a v čem je nejlépe ho převážet?Cesta trvá cca 2,5 hodiny, tak nechceme aby utrpěl nějaý šok a aby pro něj cesta byla schůdná. Děkuji
Nektarinka, 16.4.2012
Prosím o radu jakou nektarinku do 350m. Zasmuky.
Tažná náprava 130mm Vari, 24.10.2011
dobrý den jak dlohý teda potřebuju šroub dyž mám poloosu 610 mm?Děkuju
Sloupové jabloně, 7.7.2011
Dobry den, mam tri sloupovite jablone (viz. foto) sazene loni na podzim. Muzete mi poradit zda strihat a jak? Dekuji
Přesazení třešně, 17.6.2011
dobry den chtel bych přesadit třešen je tak 3 roky stara kdy je nato nejlepši období mužu ji přesadit třeba ted hned nebo až na podzim dekuji za odpoved
Měděné svody, 9.6.2011
Dobrý den. V předchozích dotazech jsem našel doporučení dešťové vody jako zdroje pro zahradní jezírko. Vodu chci doplňovat z nádrže pod svodem - svody nejsou svedeny přímo do jezírka. Nebude rybám vadit měď ze svodů? Nebo je to tak zanedbatelné... celý příspěvek >
Aplikace Bofixu, 24.5.2011
diky, Lubos
Jehlicnaty strom, max 3metry, 22.5.2011
co doporucite, styl stomu napr. smrk pichlavy / jedle korejska... podminkou je normalne rostouci (nee pomalu). Pokud bych zvolil smrk pichlavy - stříbrný, dokazu ho strihanim udrzet kolem 3-3,5 metru vysky? a jeste dotaz, jak rychle roste... celý příspěvek >
Turkestánský brest, 4.5.2011
Je ptačí zob jedovatý?
Sekerka Fiskars X11, 27.3.2011
Na stipani mam FISKARS 1500 stipaci klinova (super i na velke spalky), na mensi stipani a osekavani mam univerzalni X10. Jinak muzu potvrdit ze sekery fiskars jsou fakt bomba! Tento tyden jsem stipal cerstve ale 10 let vyschle... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 21.1.2011
No u toho třetího pokusu není posun začátků řezu tak dramatický (jestli vůbec nějaký), zato tedy ten konec...    Bylo by ale lepší kdyby se řezalo jedním řetězem (tím symým) a stejnou lištou - ale to bychom to zase neviděli takto... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 "profi", 1.11.2010
Souhlasím s panem F.O. - jeho popis semi zdá nejvýstižnější a nejsrozumitelnější.
Nizky kerovy plutek z drobneho ovoce, 29.9.2010
nahodou jsem narazil na tuto kanadskou boruvku Gold Traube, ker je kolem 80-100cm, ta by mohla byt...
Vhodná odrůda do Prahy, 15.9.2010
Děkuji za radu! výsadbové místo opatříma kvalitním kompostem :) Bohužel namám ponětí kde bych ony maďarské odrůdy sháněla..popravdě důležitá je pro mne i odonost vůči monilióze. Prozatím mi nejlépe vychází Kioto. zdravím Kateřina.
Vhodná odrůda do Prahy, 6.9.2010
Dobrý den, ráda bych se zde poradila, jakou odrůdu meruňky bych si měla vybrat do pražského prostředí. Stromek budeme sázet letos na podzim v Praze-Dejvicích. Zahrada je ze všech stran chráněná a proto myslím nehrozí příliš namrzání. Jelikož se v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika