Příspěvky uživatele - 64.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysavač listí, 11.11.2012
Dobry den. take uvazuji nad nejakym levnym vysavacem listi. Nepotrebuji zadne drceni ani regulaci. Kde je trava seberu listi trakturkem nebo sekackou. Vysavac bych vyuzil pouze v par koutech zahrady kde je kacirek nebo sterk. Odtud listi dostat... celý příspěvek >
Převislý modřín - řez, 4.11.2012
Dobry den, kdy vysadit previsly modrin na kminku (asi 1,5m vysoky)? Je lepsi koupit a vysadit ted pred zimou nebo az na jare? Diky za odpoved.
Vybiram zahradni traktor, 28.8.2012
Jo jo je pravda ze sekam stale jen na polohu 2 nebo i 1.
Malinoostružina, 21.8.2012 Obsahuje fotku
Doporučuji červený ostružiník japonský, téměř se o něj nestarám, plody jsou červené, sice menší, ale je jich velice, velice mnoho, Rostlina je asi 2,5 metrů vysoká, moc "necestuje", množí se zahřížením, ohnutý konec k zemi často sám zakoření, nebo ji... celý příspěvek >
Malinoostružiny, 21.8.2012
Děkuji za informaci o ostružiníku japonském, popis i obrázek odpovídá. Všem doporučuji, jsem s úrodou velmi spokojen.  Václav
Malinoostružiny, 20.8.2012 Obsahuje fotku
Mám na zahradě jakousi malinoostružinu, kterou jsem dovezl od známého z Rakouska. Plody menší, světlejší ale je jich moc, moc - viz obrázek. Chuť sladká, ty utržené světlejší jsou lehce pikantní. Výhony jsou asi 2.5 m dlouhé. Žádné nemoci jsem... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 7.8.2012
Ja si zatim nemuzu na Mountfield stezovat. Mam tam znamou a trakturek ktery jsem koupil za lepsi cenu nikde nenajdu. Nyni jsem v jejich slevach kupoval drobnosti jako olej, osivo a gril.uhli - taky byla pekna cena. Ale treba vertikutatory tam maj... celý příspěvek >
Vybiram zahradni traktor, 24.7.2012
Je pravda ze na display moc nekoukam. Ale nyni zadny problem se zapinanim sekacky nemam. Lekl jsem se jen toho zacatku, sekacku jsem spustil kdyz stal trakturek na asfaltu a jeste se sekackou nahore, takze se to cele rozechvelo. Ted uz je vse v... celý příspěvek >
Vybiram zahradni traktor, 21.7.2012
Sece i na zpatecku bez jakehokoli prepinani.
Vybiram zahradni traktor, 20.7.2012
Tak jsem dnes navecer privezl xt190hd. Musim rict, ze na oko vypada moc pekne. Ani zpracovani nevypada nijak zle. Samozrejme hned jsem musel traktor otestovat. Trava byla dost mokra a velikostne max. 10-12cm. Traktor se sekanim ani sberem nemel vubec... celý příspěvek >
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 15.7.2012
Dobry den, jak fungujou traktory? Uvazuji o Expert 92.160 H... Diky za info
Vybiram zahradni traktor, 14.7.2012
A Seco myslite 1 nebo 2 valec? Je tam rozdil 6 tis.
Vybiram zahradni traktor, 12.7.2012
Pekne pocteni o HQV... skoda, diky za info... U JD jsem koukal na starsi typy jako LTR 166 nebo 180 se zadnim vyhozem. Tam je take problem s turbinou? Diky
Oleo-mac Sparta 25T - otáčky, 5.7.2012
Zkuste ověřit, jestli vám stroj nepřisává "falešný vzduch" do systému přípravy palivové směsi - tzn. jestli není malá dírka v sací hadičce paliva do karburátoru, jestli není netěsnost mezi karburátorem a válcem, nětěsnost mezi jednotlivými částmi... celý příspěvek >
Solarni panel z Mount, 26.6.2012
Super, diky moc za rady. Ohledne pripevneni jsem myslel udelat z jeklu konstrukci a pripevnit ji ze zhora strechy pod okap na tramy. Horni cast pouze oprit nohama o strechu... Ale zatim to je jen uvaha...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika