Příspěvky uživatele - 64.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadávání / reznutí jehličí, 27.6.2016 Obsahuje fotku
foto 6
Opadávání / reznutí jehličí, 27.6.2016 Obsahuje fotku
foto 5
Opadávání / reznutí jehličí, 27.6.2016 Obsahuje fotku
foto 4
Opadávání / reznutí jehličí, 27.6.2016 Obsahuje fotku
foto 3
Opadávání / reznutí jehličí, 27.6.2016 Obsahuje fotku
foto 2
Opadávání / reznutí jehličí, 27.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, minulý rok nám napůl opadal jeden zakrslý smrček (nakonec přežil), teď nám během pár týdnů začínají reznout další. Začala i jedle. Vše jsem postříkal mospilanem (vypadlo to že jsou na stromcích mšice) ale vše pokračuje dál. Teď jsem... celý příspěvek >
Jak začít s vedením rajčat na provázek ve skleníku, 30.4.2016
Děkuji všem za rady. Chápu to tak, že dole provázek buď navážu na kolík zapíchnutý do země nebo uvážu volné očko na rostlině - nesklouzne to očko po rostlině, jak bude rostlina těžší? Dana
Jak začít s vedením rajčat na provázek ve skleníku, 30.4.2016
Prosím o radu, jak navést sazenici rajčete na provázek. Provázek nahoře uchytím na konstrukci skeníku, dole ale volně visí. Jak rajče navést na ten volně visící provázek? A je lepší provázek dvojitý nebo s uzly? Zatím jsem pěstovala jen venku na... celý příspěvek >
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 25.1.2016
Zkuste záruční servis.Už narex nebudete chválit
Briggs stratton - problém po zahřátí, 5.8.2015
Nevím, jak seřídit ventilové vůle, ale to že vás motor "kope" při startování a má nepravidelný chod bych viděl spíš na částečně/úplně ustřižený klínek, který zajišťuje polohu setrvačníku vůči klikové hřídeli. Setrvačník má v sobě magnet pro... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci kytky, 13.4.2015
Že by klasika - Rudbeckia fulgida ´Goldsturm´?
Zahrada ve svahu, 22.9.2014
Dobrý den, pokud je potřeba použít netkanou textilii (lepší je kompletní odplevelení pozemku a vysazení opravdu rychle rostoucích půdopokryvných rostlin, s tím, že první 2 roky svah 3-4x/rok přepleju, aby se nevysemenily vytrvalé plevele nebo... celý příspěvek >
Prosím jakou šalvěj doporučíte jako okrasnou trvalku?, 14.9.2014
Kultivar ´Schwellenburg´ roste dobře, řekl bych až moc, nemám problém s přezimováním na platech ani v hrnkách, akorát dobře prodejný je jen na jaře při rašení, je dost vzrůstný a hodně poléhá - chci ji zkusit více seřezávat než začne zakládat... celý příspěvek >
Kosmatec, 14.9.2014
Dobrý den, vyloženě pro skalku je použití netk. textilie naprosto nevhodné - většina skalniček potřebuje propustnou zem, resp. rychlý odtok vody a tomu textilie brání - její hlavní využití spočívá v náhradě mulče - zakrytí půdy, zabránění erozi,... celý příspěvek >
Oregon Jet fit, 27.6.2014
Dobrý den, mám dotaz ohledně těchto OREGON JetFit hlavic:  většina obchodů (i jiných zdrojů informací) uvádí, že se tyto hlavice používají se strunami Oregon FlexiBlade (do rozměru 4 mm).  Mě však zajímá, zda je v těchto hlavicích možné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika