Příspěvky uživatele - 64.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 28.8.2010
Varujte se pokud mozno sekacek s bocnim vyhozem. Nejen proto, ze objizdeni stromku ruzi a jinych veci, vcetne plotu je s tim neprakticke, ale kos plny - to presentuje jednostrannou zatez na system. A kos ma nekdy i 15 kg.Soudim, ze dobre reseni je... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 19.6.2010
Dobrý den, chtěla bych poradit, jak zabránit kočkám, aby používali záhonky jako toaletu? Děkuji za odpověď.
Pannonia kincse?, 26.5.2010
Mám naději na vypěstévání nějaké úrody na zahradě v 350m na Kolínsku s touto odrudou? Děkuji předem za rady a názory...
Husqvarna, 7.3.2010
Pane, zavit Witworth 2/8 je pitomost.Jednak prfoto, ze 2/8 jsou 1/4 a ne jako Witwort ale patrne ASA (American standart)Je to 6,25 mm rozmer zavitu, soudim, ze preriznout to na 7 mm (drive pouzivany na skodovkach, nebo 8 mm jako ostatni.A tak dale
Hotové zelí, 3.1.2010
Jak poznám že je zelí dokvašené???
Ztráta vody ve žlabku zelaku, 3.1.2010
Dobrý den všichni příznivci mléčného kvašení!!! Mám naložené zelí v kameninovém zeláku asi tři týdny při teplotě 17°C ale najednou klesla na 12°C a začala se ztrácet voda ve žlábku i v zelí tak že sem ji ráno nalil a večer už tam... celý příspěvek >
Slaný lák na zelí, 16.12.2009
Dá se ta přesolenost zachránit???
Slaný lák na zelí, 15.12.2009
Poprvé jsem nakládal zelí a na 10kg zelí jsem dal 200g soly. Zdálo se my ale při plnění do zeláku moc přesolené. Je to normální??? Poradíte někdo prosím!!!
Zelí, 12.12.2009
V jednom obchodě mě od toho odrazoaly že zeli bude tvrdé!!!  Dá se použít jen krouharenské nebo to není pravda???
Zelí, 11.12.2009
Jde použít zelí co v tuhle dobu prodavají na nalození???
Picea omorika pendula, 3.12.2009
Dobrý den tento strom jsem si vybral jako dominantu před domek. je tam okolo 2,5 metru průměr místo a také na výšku nad 5 metů by také bylo moc tak nevim jestli nemám sáhnout po něčem jiném. Děkuji za radu Tomáš
Jak poznam stromek?, 18.10.2009
Koupil jsem pár stromků a potřebuji radu jak poznám jestli se jedná o čtvrtkmen nebo zákrsek... Je u nich cedulka ale já se v tom moc neviznám... Poradi někdo proim...
Jak hnojit?, 17.10.2009
Vysazuji nové stromky jak a čím je mám nahnojit? Jsou to stromky různé (třešen, merunka,jablon, hrusen,svestka...)
Jak daleko od sebe sazet jablone?, 15.10.2009
Čtvrtkmeny a třešně jsou (Burlat a Rivan).
Jak daleko od sebe sazet jablone?, 15.10.2009
Prosim o radu jak daleko od sebe sazet stromky? Mam 2 jablone,2 merunky,1 hrusen,2 tresne,1 svestku. Je jedno v jakem poradi je srovnam? Chtel bych je dat do rady... predem dekuji za radu Jirka...
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika