Příspěvky uživatele - 64.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gril Hecht Sentinel MAX, 23.3.2014
Zdravím, trošku chybka Sentinel max je skutečně za 9990,-, taky jsem se o něj zajímal, ale známí mi to vymluvili z vlastních zkušeností.
Sekačka Hecht, 3.3.2014
Pokud někomu nevadí nekvalitní vedení ventilů, problematiku karburace a časté poruchy zapalovací cívky a o zpracování plastů ani neluvně, tak vřele doporučuji.
Zkušenosti s pilami Hecht, 3.3.2014
Zdravím, bohužel u nových pil 44,45 je již dodáván i čínský karburátor a čínská lišta s řetězem, takže i zde jde kvalita mílovými kroky dolů.Doporučuji nekupovat.
DSK317 - repase, 1.1.2014
Dobrý den, také bych potřeboval poradit při sestavení DSK 317. Máte nějaký fígl/postup jak sestavit všechny hřídele aby zapadly do ložisek včetně řadící kulisy. Nějak to tam všechno nemůžu napasovat :( Hřídele jsem si sestavil na spodní skříň a... celý příspěvek >
Severní zeď, 22.10.2013
Dobrý den, co vysadit podle nevzhledné cca 20m dlouhé 130cm vysoké zdi orientované na sever? Pokudmožno stálezelené. Asi není možné něco co se dá využít (jíst)? Děkuji
Jaký zahradní traktor do 50ti tisíc?, 26.8.2013
a co Hecht 5176, zkušenosti ale nemám
Krovinorez Partner B325 nestartuje, 18.7.2013
Asi mají pravdu. Udělal bych jediné. Stříknout pod svíčku olej (motorový) to bude mít za úkol vytěsnit píst a kroužky. Po tom pokud pojede tak 20 vteřin, je buď vydřený válec, rozlomený pístní kroužek či kroužek je zapečený. Dá se i nahlédnout do... celý příspěvek >
Stiga Estate Master, 20.6.2013
Dobrý den, tento typ traktoru je určitě jednoválec. Na tu plochu bych volil spíš silnější se širším záběrem sečení. Tento má jen 84cm. Připlatil bych a vybral STIGA Estate Royal 19, také jednoválec se zaběrem 102cm. Mám úplně ten samý jen od... celý příspěvek >
Krovinorez nema vykon a pri plnom plyne ho dusi, 24.5.2013
Mohlo by to být také špatným/nedostatečným odvětráním palivové nádrže - na tělese nádrže nebo na víčku nádže by měl být odvzdušňovací ventil, který "vyrovnává"  tlak mezi výpary v nádrži a okolním prostředím (případně dovolí mírný přetlak v... celý příspěvek >
Solární panel od Mountfieldu, 2.5.2013
Dobrý den, řeším nějaký rám na takový ten svinutý solární ohřev. Jak a z čeho? Máte nějaké vaše inspirace (fotky)? Díky
Vysadba do ztraceneho bedneni, 1.5.2013
To mate pravdu. Vyzkousim. Diky.
Vysadba do ztraceneho bedneni, 29.4.2013
Dobry den, zbylo mi par kusu ztraceneho bedneni 40x50x20 a mam na zem vyskladanou jednu radu (na sucho). Chtel bych do nej vysadit rajcata. Myslite ze porostou? Co dat na dno, polozit pouze na hlinu nebo na neco co udrzi vodu? Diky za informace.
Vertikutace, 2.4.2013
Má cenu už vertikutovat? Počasí se střídá mezi mrazem, sněhem, sluníčkem atd...
Terasa ze zamkove dlazby - bily povlak, 1.3.2013
Musím se připojit i pro další neštěstné majitele těchto,,vykvetlých" dlažeb, ano, jde o vápené výkvěty, ale uplně normální jev to není. Máme okolo baráku čerenou city top kombi od semmelrocku a už půl roku řešíme reklamaci na kterou nechtějí... celý příspěvek >
Vysavač listí, 11.11.2012
Zaujal me Hecht 3001, 3kw.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika