Příspěvky uživatele - 47.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojivo do jímky?, 15.6.2009
Já bych nedělal ani jedno - jestli je ta voda z jímky, bude určitě ledová a na zálivku se moc nehodí. Radši si sežeňtě sud velikosti odpovídající ploše trávníku, přečerpejte vodu a nechte prohřát. Až nebude studená, nasypejte do něj hnojivo a vodu... celý příspěvek >
Jak zachránit lípu, 12.6.2009
Zkuste ji zalévat zálivkou s kristalonem. Dal bych půlku na balení na jednu bečku a všechno to tam vylil...
Zapojení tlakového ponorného čerpadla a ventilu, 2.6.2009
No dal by se připojit rychlospojkou - mám totiž hodně rozložitou zahradu a běhat 30 metrů tam a zpět jen když budu přecházet z jednoho záhonku na druhý by bylo cvičením na přespolní běh. Navíc moji rodiče taky nemají nejmladší nohy...
Zapojení tlakového ponorného čerpadla a ventilu, 2.6.2009
Ještě bych chtěl dodat, že čerpadlo nebude nikde pěvně instalováno - po použití jej vytáhnu z nádrže/sudu a odnesu pryč.
Zapojení tlakového ponorného čerpadla a ventilu, 2.6.2009
Jednocestný ventil je ta klapka - voda teče jenom jedním směrem, takže po vypnutí čerpadla se nevrací zpět a neklesne tlak v hadici. Samozřejmě, že neplánuju tlakový spínač ponořit do vody , Jen nevím jestli mi dlouhá hadice (cca 6 m) mezi čerpadlem... celý příspěvek >
Trávník s lučním kvítím, 2.6.2009
Běžně se dá koupit směs s bylinama - nevím jestli to nesmažou ale nedávno jsem zjišťoval jak by měla vypadat bylinná směs na půdy na Valachy a našel jsem si firmu Agrotis. Dostal jsem maila i s ceníkem atd. Jen rpo zajímavost, směs měla následující... celý příspěvek >
Bioaktivní přípravek na trávník, 2.6.2009
Nevšiml jsem si, že je možné ho aplikovat již na založený trávník. Jestli seženu menší balení, asi ho vyzkouším. Teoreticky bych pak ušetřil na hnojivu... Koupil jsem si SYMBIVIT a budu ho testovat na zelenině a okrasných rostlinkách, jsem zvědavý... celý příspěvek >
Zapojení tlakového ponorného čerpadla a ventilu, 2.6.2009
Je taky od GÜDE http://www.gude.cz/naradi-technika/prislusenstvi-10/tlakovy-spinac.html Zkoušel jsem nasadit ventil hned za čerpadlo a půjde to bezproblémů, závity jsou stejné, jen nevím jak připojit ten spínač - jestli nevadí dlouhá hadice...
Zapojení tlakového ponorného čerpadla a ventilu, 1.6.2009
Dobrý den, pořídil jsem si tlakové ponorné čerpadlo Güde 900 GDT a k tomu tlakový spínač a jednocestný ventil. Chtěl bych se zeptat, jak je zapojit aby nedošlo k poškození. K tlakovému spínači je totiž návod v němčině. Napadlo mě dát jednocestný... celý příspěvek >
Bioaktivní přípravek na trávník, 1.6.2009
Půdní kondicionéry jsem si pročetl nedávno, ale ty se aplikují při zakládání trávníků stejně jako Turfcomp.
Bioaktivní přípravek na trávník, 1.6.2009
Ano o tom přípravku jsem slyšel a odrazuje mne právě nutnost provést aplikaci pří výsdba nebo aerifikaci - předpokládám, že je asi třeba aerifikaci provést minimálně zahradními vidlemi. To se mi právě líbilo na tom práškovém provedení, které se dalo... celý příspěvek >
Bioaktivní přípravek na trávník, 1.6.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda někdo neznáte bakteriální enzymatický prostředek na trávník. Kdysi jsem viděl reklamu na takový prášek, který se rozpustil ve vodě a aplikoval se ve formě zálivky a měl mít prospěšný účinek na půdu. Myslím že ta... celý příspěvek >
Čerpadlo na zalévání, 17.5.2009
Pokud se nepletu, Rondela je vibrační čerpadlo typu Malyš? Stačí zásobovat zahradní pistoli? Poohlédl jsem se po těchto čerpadlech a našel jsem od firmy Ruche dva modely - 1NG a 2T. Nenašel jsem mezi nimi rozdíl, výtlačnou výšku mají stejnou a průtok... celý příspěvek >
Nový malotraktor, 29.3.2009
Děkuji za odpověď. Hledal jsem i v šeských značkách a našel stroje od firmy Wisconsinne - nemáte s ním někdo zkušnosti?
40 let stará nafta, 29.3.2009
I pokud je hermeticky uzavřená, je jako palivo nepoužitelná. Dlouhé uhlovodíky se časem rozpadnou, parafíny se usadí/rozloží a nafta ztratí mazivost, dojde k oddělení vody. Pokud se porušil jen trochu hermetický obal, je po těch letech rozložená... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika