Příspěvky uživatele - 47.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myš - jak se jí bavit?, 4.8.2009
Každou myš chytnete na pastičku. Máme potravinářkou firmu a sem tam se nějaké najde - s tím nejde nic dělat (pro přechytřelé hygieniky). Tam se ze mne stal profesionál na likvidaci myší pomocí klasických pastiček. Nejlepší jsou ozubené plastové, ale... celý příspěvek >
Jaká mechanizace na pozemek o výměře 30 arů, 4.8.2009
Záleží i na tom, jakou tam máte hlínu, jestli jste někde z Jižní moravy a nebo z Valach. Na lehkou půdu bych volil něco od Vari s výkonem kolem 5kW - třeba DSK-317 a nebo také Dakr RZS - 69 s motorem Honda a nebo B&S. Pokud by šlo o hutnou hlínu,... celý příspěvek >
Přípravek Deko, 3.8.2009
Nu, já myslel, že to má být vážně...
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 3.8.2009
No jo, zase jedna výjimka potvrzující pravidlo, ale hned z toho uděláte pádný argument
Kompost z pilin, 3.8.2009
Dobrý den, potřebuji si na příští rok zajistit velké množství kompostu (20 koleček). Boužel nemám přístup k dostatečném množství odpadu a kupovat ho v pytlích by bylo drahé. Tak mě napadlo, že bych na jeho výrobu použil čisté piliny spolu s... celý příspěvek >
Přípravek Deko, 3.8.2009
:-) No s tím masem to nemusítě nijak hrotit. Kys benzoové je v kyselých okurkách dost málo na to, aby měl organismus nedostatek Gly. Glycin je "tuctová aminokyselina", není esenciální a tělo si ji různě vyrábí transaminací z pyruvátu kdy se... celý příspěvek >
Břečťan a hnojení, 2.8.2009
Já hnojím břečťan vším. Mám ho totiž hned vedle trávníku tak, že do něj prakticky zasahuje. Když hnojím trávník, pohnojím i ten břečťan. Samozřejmě, že jen někdy, přece jen to není tráva... Použil jsem například Krystalon trávník a nebo třeba... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 1.8.2009
Náhodou, pěkně zralý rakytník je i celkem chutný. Možná je to o zvyku. Ale na druhou stranu se budete "pást" velmi zdravě. Co třena ještě Kustovnice čínská?
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 1.8.2009
Řekl bych, že zhnědla kvůli vysokému obsahu železa, které bylo zoxidováno na oxidy železnaté a železité. Neaplikovali jste do vody sloučeniny železa? Například zelenou skalici (FeSO4 · 7 H2O). Používá se totiž také na desinfekci. Podívejte se... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 23.7.2009
Taky jsem na něho koukal, ale myslím že za podobnou cenu bude asi lepší Vari BDR-1200 s motorem Honda a výkonem 13 hp.  Slyšel jsem, že Hondy by měly být o něco lepší než B&S...
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 21.7.2009
Mám podobný problém, ale celé je to horší v tom, že cca 1 ha je na svahovitém terénu a 3 ha jsou celkem na rovině. Mám nyní rotačku od Dakra a už to má za sebou. Napadlo mne, že bych koupil nějaký klasický malotraktor, který by odvezl i dřevo na... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 19.7.2009
Osobně doporučuji pouze popel z dřevoplynových kotlů a automatů na peletky. Je jedno zda budete pálit fytomasu a nebo dřevo. Důležitý je proces spalování. Klasické litiňáky, ať chcete nebo ne, produkují látky, jejichž základem je obvykle... celý příspěvek >
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
Jak to dělají na veřejných bazénech? Jsou tam přece výkonné pumpy...
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
To se mi nezdá vždyť to musí být uzemmněné - ve vířivce je taky čerpadlo a koupit se v ní dá. Kdyby vypli někde bazén, tak to za prá hodin můžou zavřít...
Hnojůvka z kopřiv, 16.7.2009
Dobrý den, lze hnojůvku použít i na postřik trávníku? Do 200 l bečky bych nalil výluh z většího kýblu a pak pomocí čerpadla postříkal travu. Pak s postřikem - je lepší trávu předem navlhčit zálivkou,  a poté zalít hnojůvkou a nebo obráceně, aby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika