Příspěvky uživatele - 47.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spolehlivý křovinořez, 16.7.2009
Ještě doplním - zapomněl jsem na jednu podivnou zkušenost s Hondou. Když jsem pracoval v prudkém svahu a motor byl hodně nakloněn, byla hlučnější. Že by se motor špatně mazal? Přece jen má nadržku na olej...
Spolehlivý křovinořez, 15.7.2009
Taky bych radši volil Stihl. Nemám sice zkušenosti přímo s tímto modelem, ale v porovnání s Hondou mi přijde mnohem výbušnější (2-takt). Navíc 4-mix částečně maže nevýhody dvoutaktu. Motor je méně složitý a stroj je lehčí. nejsem si jist, ale nemá... celý příspěvek >
Roundap, 15.7.2009
Ochranných pomůcek se zase tak striktně držet nemusíte. Výrobce se tím chrání proti případné žalobě kdyby se náhodou něco stalo. Například kdyby jste si vylil na tělo celé balení nějakého insekticidu. To už je horší, než by jste to smyl, hodně by se... celý příspěvek >
Žluté skvrny v trávníku, 15.7.2009
Také bych měl dotaz ohledně trávníku. Starám se o svůj trávník sám, ale boužel jsem teď nebyl cca měsíc a půl doma. Kdy jsem se vrátil, byl přerostený, částečně zežloutlý a neuvěřitelně řídký. Jak jsem zjistil nikdo s ním nic nedělal.Obvykle musím... celý příspěvek >
Žluté skvrny v trávníku, 15.7.2009
Sříkací přípravky se obvykle používají tam, kde na plochu neprší, různé rohy aby je neznačkovali atd... Na trávu jsem kdysi viděl takový posyp, ale moc se mi nelíbil, protože smrděl po naftalínu. Dal se sehnat ve zverimexu.
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 14.7.2009
Velmi dobrá rada - kdyby byly plevele vysoké, nejen že nebudete vědět, kde jste stříkala, ale ještě se tím potřísníte. Dominator obsahuje glyfosfát, toho se bát nemusíte a ani zvířátka, řiďte se návodem a dodržte ochrannou lhůtu s vše bude OK.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 18.6.2009
Co myslíte tím módním přístupem? Podle Vás jsou módní trendy pokrok a výzkum? To Vám stačí infromace z fóra a nebo telelvize? Nechce se mi tu vypisovat hromady Ačtyřek, zajděte si na Evidence-Based Medicine Reviews,  MEDLINE OVID SP,...A máte... celý příspěvek >
Chemické přípravky na řasu, 18.6.2009
Vím že se používal síran měďnatý, jestli to ještě trvá nebo ne, nevím. Každopádně Vás od jejich použití odrazuju. Buď nezaberou a nebo zaberou s tím, že s sebou vemou i plže atd. Taky jsou na tyto přípravky obvykle citliví sumečči a jiné ryby dna.... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 17.6.2009
Zcela nesouhlasím s démonizací potravinových aditiv. Mnohé aditiva jsou u nás zakázany ne jen z podezření ze škodlivých účinků. Taková žluť 2G, Fast green FCF a nebo třeba Červeň 2G jsou pěkné svinstva a například u posledního zmíněného je prokázána... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 17.6.2009
To není jen v Kalifornii, je to zcela běžný jev téměř v každé větší řece v ČR. Estrany jsou totiž velmi těžce odbouratelné, nelikvidují je žádné mikroorganismy a je třeba počkat až samy podlehnou degradaci působením vnější chemických vlivů. Nevím... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 16.6.2009
Bruceloza se přenáší v drtivé většině nepasterizovaným mlékem, výkaly ojediněle. Zatím jsem o tom neslyšel. V Čr se nevyskytuje několik desetiletí. Navíc není ani přenosná z člověka na člověka. Pokud varicellou myslíte plané neštovice, jejich výskytu... celý příspěvek >
Lignohumát, 16.6.2009
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s používáním lignohumátu? Dostal jsem se k výprodeji a mám doma 5l za stovku :-) Nevím ale přesně jak jej nejlíp použít. Napadlo mne i použití na trávník. Je ho totiž hodně a po otevření asi dlouho nevydrží.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 16.6.2009
Je to nehygienické, je třeba přerušit řetězec lidských parazitů. Proto se mimo jiné používá jako hnojivo trus býložravců. Jsou i výjimky, např guano... Horkou fázi si nikdy neprojde celý objem kompostu.
Místo strunové hlavy?, 15.6.2009
Jestli tou pružnou hmotou myslíte nějaký plast tak bych to použil na všechno co je ještě zelené, různý tuhý plevel s tvrdými vlákny atd.
Hnojivo do jímky?, 15.6.2009
Nevím o kolik se zahřeje, ale je to stará známá věc, že voda je lepší teplá ze sudu. Když jsou letní vedra, v sudu klidně má téměř 30, to z hadice přes postřik určitě nebude. Navíc je jednodušší dávkování, lze použít jakékoliv hnojivo, které se dá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika