Příspěvky uživatele - 47.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Kioti byla alternativa pro Kubotu a hodně se mi líbil model EX 50 HST, ale bohužel prodejci jsou obvykle všichni v Čecháh, takže servis by asi nebyl nejlepší. Hleadl jsem na googlu všechny prodejce, ale všechno Písek, Plzeň, nejlépe Velké Meziříčí
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Na tyto traktory jsem se také koukal, ale někde na fórech, snad ještě minulý rok, jsem zjistil, že je to taková skládačka, která není dotáhnutá do konce a prý se nedostatky upravují tak jaksi během výroby. Nevím co je na tom pravdy, ale nechci... celý příspěvek >
Jak naředit koňský hnůj?, 5.4.2010
Koně byly ustájeny na podestýlce ze slámy a nebo z pilin? Pokud ze slámy, budete to muset nějak přecedit. Nejsem si jistý, jak bude směs ochotna kvasit. Slepičince jsou hodně vysoký dusíkatý koncetrát a obvykle hodně bohaté na všemožné mikroorganismy... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Děkuji za informace. Koukal jsem na hmotnosti a John Deer a Landini mají k 1,7 tuny, v rozvoru je lepší Deer. Vyřadil jsem, po zjišťovaní rálných velikostí, už několik značek a taky i Kubotu. Vhodný model se totiž i bez kabiny pohyboval cenově hodně... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Děkuji všem odpovědi k mému dotazu. Všechny zásadní názory zde už asi padly a dám na radu posledních příspěvků a užší výběr si zajedu otestovat. Snad to nějak kloudně dopadne :-)
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Ovlivnitelný jsem lehce, protože toho moc nevím :-) Zaskočila mě totiž informace, že rotačka dá traktoru tak zabrat, a že 40 koní mi ani zdaleka stačit nebude. V tom případě bych musím do vyšších výkonů a abych se nějak vlezl do rozpočtu, tak asi... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Vidím, že situace se celkem komplikuje. Napadla mne ještě jedna myšlenka a tou je koupě nového zetoru, kabrio s nejmenším výkonem 65 Hp. Nevím ale jaká bude cena. Předpokládám, že ale nebude o mnoho vyšší než u Kuboty, protože nebude mít kabinu, bez... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 4.4.2010
Děkuji za odpověď. I nad touto alternativou jsem přemýšlel, ale jsou to už poměrně velké a těžké stroje. Asi bych si na to netroufl. Pak také mám obavy, že nejsem tak zdatný, abych si vyměnil kdeco doma. Samozřejmě ale nějaké malé zásahy zvládnu.... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 4.4.2010
Děkuji za odpověď. Zjistil jsem, že nakonec Deer se pohybuje s cenou jen o trochu výše než Kioti, což je dobré. Vypadá to tedy na rozhodování mezi Kubotou a Deerem. Ještě jsem našel traktory Deutz Fahr a Landini. Nevím ale, kdo je vyrábí. Ceny jsou... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 4.4.2010
Dobrý den, začal jsem se starat o zanedbané pozemky a zjistil jsem, že mimo jiné, budu potřebovat traktor. S traktorem mám jediné zkušenosti z dob stavby domu a to byl snad doma vyrobený s benzínovým motorem bez vývodové hřídele. Spíše to byl tahoun... celý příspěvek >
Poraďte výsadbu na severní terasu - těžká půda, polostín, 30.9.2009
půdu určitě chceme trochu spravit, ale nic moc to nebude :S každopádně díky :)
Poraďte výsadbu na severní terasu - těžká půda, polostín, 30.9.2009
dobrý den. zahradu nám původně navrhl architekt, ale bohužel diletant, co zřejmě umí jen kreslit, a živou kytku asi neviděl. postupně jeho "dílo" předěláváme, ale s výše uvedeným kusem si nevíme rady. je to jedna z teras (původně byl dům... celý příspěvek >
Tlaková myčka, 4.9.2009
Dobrý den, potřebuji myčku na mytí dlažby a chtěl bych odolnější stroj. Proto jsem vybíral od firmy Lavor a Nilfisk Alto. Vybral jsem dvě a to Lavor - MHR 20 a Nilfisk E 140.2-9 S X-TRA. Můžete mi někdo poradit, zda je mezi nimi nějaký podstatný... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 30.8.2009
Skalice je vhodná ne na hnojení, ale na likvidaci mechů. Aplikace je vhodná pouze pomocí rozprašovače. Rostiny využívají lépe chelátové formy a ne sírany. Navíc okyseluje půdu.
Organické hnojivo na trávník, 5.8.2009
- v přírodních stepích trávu nikdo neseká, je spásána a dostává oranické hnojivo od zvířat. - "je zásobena živinamy ze spodní vody"...No teda nevím, ale myslel jsem, že podzemní voda je více méně chudá na dusík. Právě sloučeniny dusíku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika