Příspěvky uživatele - 109.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu - travní traktůrek, 25.1.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. Omlouvám se, ale přijel jsem včera z lesa poměrně pozdě a poněkud unaven, nechtělo se mi už nic vymýšlet a navíc na focení byla už tma. Ovládání pojezdu rukou je nesmysl - výrobce asi v životě se svými výrobky nepracoval. Já osobně si... celý příspěvek >
Prosím o radu - travní traktůrek, 23.1.2009
Pokud vydržíte do zítřka, tak já Vám kolíbku na svém traktůrku vyfotím a dám sem - moc toho na ní asi neuvidíte, ale pokud Vám to pomůže - mě to neublíží :) J.K.
Teleskopická tyč Bahco, 23.1.2009
Dobrý den, tuto sestavu vlastním, ale místo pilky s nasekávacím nožíkem mám pouze pilku. Používám velmi často a jsem spokojen (použití při stromové chirurgii) - teleskop má velkou výhodu v nastavení potřebné libovolné délky, nicméně je to zase na... celý příspěvek >
Prosím o radu - travní traktůrek, 22.1.2009
Pane Františku, pokud máte řazení mezi nohama pod volantem, pak doporučuji pedál na každé straně traktůrku - je to konstrukčně nejjednodušší. Kolíbka by sice byla efektní, ale obávám se, že byste se víc vztekal než sekal... Jinak hydro pohon je... celý příspěvek >
Elektrická stihlka pre ženu, 22.1.2009
díky Radku tuto pilu jsem viděl pouze na obrázku, tenkrát nás na učilišti navštívil prodejce Stihlu a tvrdil, jak revoluční tohle uložení je ne každý jejich výrobek musí být nutně povedený, no ukončení výroby znamená, že si nechtějí kazit značku a... celý příspěvek >
Elektrická stihlka pre ženu, 21.1.2009
díky pamatuju se, že stihl vyráběl dva druhy elektrických pil - jedna měla motor v ose, druhá pak kolmo proč sešlo z výroby prvně jmenovaného netuším, ale asi to mělo svoje důvody J.K.
travní traktor mtd, 21.1.2009
naše první malotraktorová sekačka do firmy byla MTD e160 - jednoválcový čtyřtaktní vzduchem chlazený motor Tacumseh asi tak rok to chodilo - přesně po vypršení záruční lhůty (v té době pouze 12 měsíců) se to začlo sypat - na traktoru bylo nesmyslně... celý příspěvek >
Elektrická stihlka pre ženu, 21.1.2009
zde porovnání jednotlivých typů sice elektrickou nevlastním, ale se značkou Stihl mám jen ty nejlepší zkušenosti (svoji nejstarší pilu Stihl 023 používám již 17 let a pořád šlape), proto se domnívám, že by se mělo jednat o dobrou investici pokud... celý příspěvek >
Motorová píla zn. Timbertech, 21.1.2009
pardon, to zase nebyl až tak moc šťastný příklad - škodovku má kde kdo, je spoustu ND, při troše nepohodlí a rámusu ale splní na co je postavená - dopraví z bodu A do bodu B - oproti mercedesu pak bude někde na setině ceny - a hlavně spraví jí téměř... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika