Příspěvky uživatele - 109.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozinkovat šasi sekačky?, 8.4.2009
Dobrý den, s tím pozinkováním mne to napadlo jíž přede dvěma lety. Sekačka docela prokoukla. Nicméně tráva je svinstvo a oxiduje to i tak - i když citelně méně než předtím. Nátěr smysl nemá, to jsem zkoušel ještě předtím - bylo po něm po jedné sezóně... celý příspěvek >
Kolísání otáček motoru sekačky Honda HRG415, 7.4.2009
Díky za obrázky. Kohout na uzavírání paliva, pokud je plně otevřen, to způsobovat nemůže. Neumím si představit tak obrovskou nečistotu, která by se tam musela chytit... čili ušetřete si čas a námahu, tohle to vážně nebude. Takže bych se přikláněl k... celý příspěvek >
Křovinořez - vibrace a zahřívání kloubu, 7.4.2009
Přímo oleo-mac neznám, ale např. u stihlu je dole pod kotouč přítlačná podložka. Mezi ní a nerotující hlavu hřídele se čas od času dostane kamínek nebo prostě jiný nevhodný materiál. Stačí kotouč sundat, kalíšek vyčistit šroubovákem nebo jiným... celý příspěvek >
Řetěz na pile HQ, 7.4.2009
Lištu ani nemusíte sundavat. Vždy po nastartování a zahřátí pily zkouším, jestli maže - postačí na vyšší otáčky mířit špičkou lišty někam na pařez, papír, cokoliv, dole pod řetězem se musí udělat čárka od odstřikujícího oleje. Pokud se ani po delším... celý příspěvek >
Zkušenost s jednoručními motorovými pilami, 7.4.2009
Zdravím Radku, máte samozřejmě pravdu. Nicméně pokud pročtete vlákno, tak původní tazatel upřesnil, že jí chce právě více méně na stromovou chirurgii - možná tedy spíš kácení. I na to je tato pila samozřejmě mnohem vhodnější, jednou rukou řežu a... celý příspěvek >
Kolísání otáček motoru sekačky Honda HRG415, 7.4.2009
Nemyslím palivové sítko přímo v nádrži, ale sítko na palivovém potrubí před karburátorem... já tu Yzi (píše se to tak?) co jsem kupoval známé nemám doma abych se kouknul jestli to má, nicméně centrála, traktůrek a drtič co mám od hondy tenhle filtr... celý příspěvek >
Kolísání otáček motoru sekačky Honda HRG415, 6.4.2009
Dobrý den. Začal bych kontrolou paliva - otec kupoval levný benzín do sekačky a dělala mu přesně to samé. Čili vyměnit palivo. Pokud nepomůže, zkuste se ještě podívat na palivové sítko - třeba je zanesené. Nejsem si úplně jistý, jestli ho tento typ... celý příspěvek >
zkušenost s jednoručními motorovými pilami, 6.4.2009
Nechci se dohadovat, každému "sedne" něco jiného. Mám doma 5 motorových pil, přičemž nejvíce používaná je právě tato jednoručka. Proč asi? Podotýkám že kromě stromové chirurgie si připravuji veškeré dřevo na topení (topím pouze dřevem),... celý příspěvek >
zkušenost s jednoručními motorovými pilami, 6.4.2009
Dobrý den, mám doma Stihl MS 192 T http://www.stihl.cz/navi/index.php?m=11&cat=104&id=30 pro použití ke svojí práci. Na řezání dřeva do krbu je naprosto ideální - metrové (nebo kratší / delší) silnější klacky můžete řezat zcela sám bez... celý příspěvek >
Hydrostatická převodovka, 9.3.2009
Ještě dodávám: šumivý zvuk je zcela v pořádku, není třeba se znepokojovat. Dělají ho všechny hydraulické systémy. U této převodovky je potřeba dát pozor na to, aby na traktůrku - sekačce nebyla zanesena vrstvou špíny. Obdobně platí pro chladící... celý příspěvek >
Hydrostatická převodovka, 5.3.2009
Jo, slyšet je. Je to takové šumění, pokud se nechtěně šlápne moc rychle, tak to i trochu zahučí. J.K.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 11.2.2009
Radku, z PDF uděláte snadno a rychle JPG následovně: zvětšete/zmenšete dokument co chcete přenést tak, aby to co má být viditelné na JPG, bylo viditelné na obrazovce. Nyní nahoře v Nástrojích vyberte položku Vybírání a zvětšení, klikněte na Nástroj... celý příspěvek >
Značka řetězu k motorové pile, 11.2.2009
Přesně tak. Stihl má kvalitní řetězy a pokud už máte originál lištu, tak na ní jiné řetězy nedávejte. Mají totiž ještě specifické vodící zuby, které lépe unášejí olej na mazání lišty, nedochází pak k pálení na spodní straně právě nedostatkem oleje.... celý příspěvek >
Stihl ms 230 olejové čerpadlo, 11.2.2009
Eh, pardon - ještě jedna věc. Na povolení spojky potřebujete ještě doraz, co se montuje místo svíčky. Ten má oblý trn, o který se zarazí píst ve válci. Často pomůže pouze sundat startování na opačné straně a použít nasazený klíč na působení proti... celý příspěvek >
Stihl ms 230 olejové čerpadlo, 11.2.2009
Dobrý den. Aby nevznikl omyl - nebudu psát levý či pravý, ale jinak - závit se povoluje opačně než klasické. Čili jako když jiné utahujete - a pro jistotu ještě - povolujete ve směru hodinových ručiček (pokud je tedy řeč o spojce). J.K.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika