Příspěvky uživatele - 109.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 11.2.2009
Vážení! Co to tady proboha řešíte?!? Nechci se zastávat ani jedné strany, ale reakce GI. o lesákovi, který umí ostřit jen doporučeným kotoučem je vážně dost přehnaná. Vím jedno - ostřím pilníkem a vždy jednou za čas si za pomoci brusky doženu úhly.... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 11.2.2009
Dobrý den. Snad jen k těm ostružinám - mám vyzkoušeno, že při rekultivaci ploch je na ostružiny nejlepší pilový kotouč (části ostružin od něj téměř neodletují nerozdíl od třícípého kotouče - který jinak používám na buřeň, vyšší trávu a ostatní... celý příspěvek >
Lištu na pilu - Stihl nebo Oregon?, 10.2.2009
Zdravím Radku. Psal jsem již něco podobného - ale server mi napsal, že příspěvek nebyl vložen (protože se zřejmě jedná o pokus vložit stejný příspěvek vícekrát...). Ostatně pár příspěvků už mi bylo smazáno, nechápu proč, pravidla vkládání jsem si... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 10.2.2009
Dobrý den. Chtěl jsem také přispět svojí troškou do mlýna (paní co se nebojí takovéhle práce je mi sympatická - a navíc oblíbené jméno Markéta ), ale po přečtení příspěvků nade mnou musím konstatovat, že mne již nic důležitého poradit... celý příspěvek >
Uzávěrka diferenciálu - ano či ne?, 10.2.2009
Dobrý den. Na Stigu jsem se díval, nevypadá špatně. Snad bych ale v tomto případě dal přednost klasické malotraktorové sekačce od AGS (StarJet) - dle mého názoru je za rozumnou cenu i s uzávěrkou diferenciálu (když už je tedy vyžadována), ale také... celý příspěvek >
Lištu na pilu - Stihl nebo Oregon?, 10.2.2009
Dobrý den. Tuto lištu použít můžete, Oregon se zabývá druhovýrobou právě z důvodu levnější alternativy ke značkovým výrobkům. Nicméně "srovnatelného"? Za předpokladu, že budete řezat jen velmi málo a tato jedna lišta Vám vydrží do konce... celý příspěvek >
Star Jet 102-20 - předváděcí stroj, 9.2.2009
Dobrý den, právě pouze Vámi zmíněná mezera v nabídce od Hondy mi zřejmě zabrání v pořízení opětovně této značky. Vyzkoušel jsem si totiž, že na přerostlou a mokrou trávu by to chtělo silnější motor při stále stejném záběru - momentálně mám 16 HP... celý příspěvek >
Star Jet 102-20 - předváděcí stroj, 5.2.2009
Dobrý den, můj názor - nebrat. Cca 200 mth už je hodně, dá se sice předpokládat, že předváděcí stroj nebude testován na přerostlé trávě, v silně prašném prostředí a neměl by mít poškození stylu protočený kus železa v nožích nebo poškozená ložiska... celý příspěvek >
Prosím o radu - travní traktůrek, 31.1.2009
Znám, StarJet a AgroJet. Měl jsem možnost vyzkoušet, vídávám při práci konkurenci u nás ve městě, občas s chlapíkama prohodím pár slov ohledně spolehlivosti apod. Nadávají, že je to každou chvilku rozbité. Ostatně nedávno jsem se ptal člověka, co si... celý příspěvek >
Uzávěrka diferenciálu - ano či ne?, 27.1.2009
Ale právě že s debatou. Pokud uzávěrka bude stát kolem 5k Kč, tak není o čem diskutovat. Jenže já se setkávám s příplatkem okolo 10, 15 a někdy i 30k Kč za uzávěrku. Chápu, že je převodovka jinak konstruovaná a zřejmě bude mít i větší výdrž, jenže... celý příspěvek >
Uzávěrka diferenciálu - ano či ne?, 27.1.2009
Myslím že vydrží víc. Pokud ne, už teď se mi investice zaplatila mnohonásobně - mám najeto celkem 550 motohodin. Nesekám na svahu stále, nicméně pokud je třeba, neřeším. Model sekačky kterou vlastním se s uzávěrkou nevyráběl - dnes možná ano, nicméně... celý příspěvek >
Rekultivace staré zarostlé zahrady, 25.1.2009
Dobrý den. Jde o to, jak si vlastně svojí novou zahradu představujete. Buď to pojmete jako celkovou obnovu včetně likvidace přeživších rostlin, nasadíte potřebnou mechanizaci a zaměstnáte možná i zahradního architekta. Z Vašeho příspěvku ale cítím... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 25.1.2009
Jen doplním... pominul jsem to co je hlavní - a zmínil už pan Radek - důležitou roli hraje vzdálenost prodeje/servisu. Jezdit pro každý prd x kilometrů jen proto, že jsem na doporučení někoho na netu koupil Stihl místo HQ, kterou mám za rohem, je... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 25.1.2009
Dobrý den. Od Oleo-Macu bych Vás raději zrazoval - pár lidí v mém okolí si tuto značku od Mountfieldu koupilo (včetně mého otce) a jelikož se jim občas něco rozbije a nechtějí čekat měsíc a déle na opravu, tak se mi dostala do ruky pro detailnější... celý příspěvek >
Uzávěrka diferenciálu - ano či ne?, 25.1.2009
Dobrý den. Já narozdíl od kolegy výše uzávěrku nemám, pohon hydrostat na Hondě 2216 a přesto zvládám posekat poměrně prudké svahy - určitě více než 9°. Nicméně musí se sekat buď stylem kolmo nahoru a zcouvat (případně nahoře otočit, ale sečení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika