Příspěvky uživatele - 109.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz na odstranění pařezů, 11.10.2009
To co obráží ustřihněte a v řezu zatřete štětečkem s neředěným Rondupem. Platí jak pro lípu tak pro keříky. V případě potřeby opakujte. Jinak k původnímu dotazu - pařez lze po okopání a osekání kůry s hlínou postupně odříznout motorovou pilou, dělám... celý příspěvek >
Likvidace pařezů, 10.10.2009
Děláte si legraci? Pokud z jírovce padají větve (a nedej bože listí a kaštany!), pak není nic jednoduššího, než na strom vylézt a suché (pouze suché!) větve ořezat. Pokud to úřad nezajímá a strom není ani na Vašem pozemku, pak to nemusí zajímat ani... celý příspěvek >
Řetězová pila neřeže - co s tím?, 9.10.2009
Já ale myslel, že se bavíte o pile elektrické - a ta jaksi spojku postrádá. Jinak na 80 st. se mi hřeje procesor u PC - takže celkem reálně se dá předpokládat, že 2 kW motor při zátěži také nějaké to teplo vyprodukuje, ne? JK
Stihl MS 190 - jednoručka - dotaz, 9.10.2009
díky moc JK
Stihl MS 190 - jednoručka - dotaz, 6.10.2009
Aha, tak to je skutečně správně. Díky za video, pan mechanik používá zajímavý doraz na píst - co to je? Já mám klasiku šroubovací kužel co se dá místo svíčky. Jinak trošku průšvih vidím s tím seřízením. Jestliže vysoké otáčky jsou pevně dané a... celý příspěvek >
Čím mažete traktůrky - mazací místa, 5.10.2009
Není čas na internet, zahradníci mají ještě sezónu a plné ruce práce. Jinak já mažu klasickou automobilovou maznicí, vejde se všude bez problémů. Pokud by někdo měl problém s místem, pak doporučuji k maznici dokoupit dlouhou pružnou hadičku, její... celý příspěvek >
Stihl MS 190 - jednoručka - dotaz, 5.10.2009
Zdravím všechny diskutující. Mám dotaz na pány odborníky - servisáky: prosím snažně, brácha mi dal na seřízení jednoručku MS 190, je to starší verze - už se neprodává. Nahradila jí MS 192 T a MS 200 T. Tu 192 mám doma, u ní problém se seřízením není... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 12.6.2009
Dobrý den. Pokud malotraktor nemá RZ, nelze uzavřít povinné ručení a na silnici takvý stroj nesmí. Pokud se chcete vyhnout problémům s PČR, tak s tím na silnici nejezděte. :) J.K.
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 5.5.2009
Zdravím, jen doplním na co už jste asi přišli... mám od hondy 3 motory, 2x GCV 160, každý na jiném stroji. U všech je napsáno, že olej se měří při nezašroubované měrce. VARI používá motory HONDA pro svoje stroje, ve většině případů tyto motory nejsou... celý příspěvek >
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 29.4.2009
Budete se divit, ale moje sekačka stála 8.860,- Kč vč. DPH. J.K.
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 28.4.2009
SABO s motorem Tecumseh 5.5 HP bez pojezdu. Sekačka vynikající, má pomocný ventilátor - tráva se do koše tak "nabouchá", že je problém jí vysypat. SABO určitě ano, motor zatím šlape dobře ale spíš bych si pro úplnou spokojenost... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 21.4.2009
Dobrý den. Mám 4 křovinořezy, všechno stihl. FS 86,88, a 2x 130 4MIX. Ty 130 jsou v podstatě stejné jako 100, ale o trochu vyšší výkon. Používám je na profesionální úrovni, sekají s tím brigádníci - čili nešetrné zacházení apod. Jsou to skvělé... celý příspěvek >
IBC kontejner - propojení, 20.4.2009
Tak to netuším. Nicméně alespoň na těch nádržích co mám já je na výpustním ventilu velký plastový vnější závit, pochybuji že na to půjde nasadit cokoliv jiného než originál k IBC. K jedné z nádrží jsem dostal i redukci na 1" hadici, pokud by... celý příspěvek >
IBC kontejner - propojení, 20.4.2009
Dobrý den. Samozřejmě napadlo... ale když pohledáte na internetu, výraz "IBC kontejnery" např. ve vyhledávači na seznamu, tak se na prvních místech objeví firmy zabívající se prodejem nových a repasovaných IBC kontejnerů. Prodávají i příslušenství,... celý příspěvek >
IBC kontejner - propojení, 19.4.2009
Dobrý den. Možností je víc. Já jsem zvolil pro mne nejjednodušší - propojení PPR trubkami (vlastním totiž tavící pistoli včetně nástavců, nůžky a ostatní nářadí pro práci s tímto materiálem). Stačí do nádrže vykroužit nástavcem na vrtačku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika