Příspěvky uživatele - 154.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sršně - jak na ně?, 15.3.2009 Obsahuje fotku
Já mám sršně skoro každý rok v ptačí budce, která je připevněná na zahradní chatce. Sršni nikdy na nikoho nezaútočili. Právě naopak, pokud tam sršni nejsou, je na půdě mého zahradního domku spousta vosých hnízd a stovky agresivních otravných vos. Zní... celý příspěvek >
hrušeň Bohemica, 15.3.2009
Dicolor mám naroubovaný na semenáči.
hrušeň Bohemica, 14.3.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy by mi mohla poprvé zaplodit hrušeň Dicolor, kterou jsem zasadil minulý rok na jaře. Děkuji za informaci.
Co teď s kadeřavostí?, 13.3.2009
Díky za radu, já jsem se bál, že to bude řádově ve dnech. Chtěl jsem 2 postřik udělat dnes, ale při pohledu z okna si myslím, že to neklapne :(
Co teď s kadeřavostí?, 12.3.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakou dobu po aplikaci přípravků na kadeřavost broskvoní by nemělo pršet. Děkuji za radu.
Dají se na zahradě chovat čmeláci?, 10.3.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se dají (cíleně) chovat na zehradě čmeláci. Jestli ano, kolik stojí atd. Díky za informace.
Haven?, 10.3.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké z broskvoňí mají podle Vašich zkušeností nejlepší plody? V zahradnictví kam chodím prodávají tyto odrůdy: Crest Haven, Red Haven, Sun Haven a Sun Haven. Poradáte mi, jakou (jaké) si mám zakoupit? Díky za pomoc.
Rozestupy mezi višněmi, 6.3.2009
Dorrý večer, chtěl bych si u plotu zasadit několik višní a nevím jaký mezi sebou potřebují rozestupy. Bude se jednat o polokmeny odrůd favorit, zahoračka a erdi bótermo. Dále bych se chtěl zeptat, v kolika letech začínají tyto višně plodit. Předem... celý příspěvek >
Řez jabloní, 6.3.2009
Díky moc za radu, konkurenční výhony žádný nevyrostly, tak že se budu věnovat pouze tvarování korunky. Ještě jednou děkuji.
Řez jabloní, 6.3.2009
Dobrý den, minulý rok v březnu jsem si koupil mladej stromek GOLDEN DELICOCUS. Stromek stačil minulý rok udělat poměrně pěknou korunku s přírůsty okolo 70cm. Ctěl bych se zeptaptat, o kolik mám sestříhnout větvě rostoucí po stanách a o kolik hlavní... celý příspěvek >
Kdy a jak? Rybíz a angrešt, 4.3.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy a jakým způsebem mám ostříhal angrešt (2roky starý) a rybíz (asi 7let starý), jedná se o stromky. Dále bych se chtěl zeptat, jestli se dají angrešt a rybíz ošetřit proti chorobám postřikem a případně kdy a jakým.... celý příspěvek >
Rozestupy mezi ořešáky, 3.3.2009
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaké rozestupy by se měli dodržovat mezi nově vysazovanými ořešáky. Dále bych se chtěl zeptat, jestli existuje nějaká odrůda, která by se mohla pěstovat na vlhkým místě. Za rady předem děkuji. Ž.
Kdy žezat lísku, 3.3.2009
Díky. Dnes jsem jí trošku upravil fazónu.
Malinojahoda - Rubus ilecobrasus, 2.3.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli znáte tuto rostlinu. Chtěl bych si jí pořídit a proto bych se chtěl zeptat, jak se toto pěstuje, jestli to nevymrzá a jak hodně se to rozrůstá. Díky všem za radu.
Stříhání stromů - lepší jaro nebo podzim?, 28.2.2009
Dobrý den, minulý rok v březnu jsem si koupil mladej stromek GOLDEN DELICOCUS. Stromek stačil minulý rok udělat poměrně pěknou korunku s přírůsty okolo 70cm. Ctěl bych se zeptaptat, o kolik mám sestříhnout větvě rostoucí po stanách a o kolik hlavní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika