Příspěvky uživatele - 154.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špičák, jak dál?, 30.3.2009
Dobrý den, dnes jsem měl konečně čas rozluštit nápis na popisce mého stromku (Šampion). Původně jsem si vybral již zmíněnou podnož J-TE-E. Na faktuře mám uvedenou podnož A2 a na popisce stromku je M26. Proto bych Vás ještě jednou rád požádal, o... celý příspěvek >
Špičák, jak dál?, 29.3.2009
Že to je špičák, to jsem mohl tušit, to je fakt, já se kvůli tomu nerozčiluju. Vadí mi ale to, že je na jiné podnoži a poškození, což ale nebudu řešit zde, ale přímo s firmou. Jnak za rady děkuji.
Špičák, jak dál?, 29.3.2009
...a ještě něco k tomu "špatně vybral". Opomenu-li kvalitu, tak jsem si vybral jabloň šampion na české podnoži J-TE-E, za cenu.... Dlouho jsem studoval druhy podnoží a tu co jsem si vybral měla právě výše uvedení firma. Proto mi přišel... celý příspěvek >
Špičák, jak dál?, 29.3.2009
Já na nikoho špínu neházím. To, že to bude špičák, to jsem netušil a tušit jsem mohl, to je pravda. Co se kvality stromků týká, tak jsem od této f. získal takovou zkušenost, že už si nikdy zásilkovou službou nenechám nic poslat, a věřte tomu, že... celý příspěvek >
Haven?, 29.3.2009
Děkuji za informaci. Envoy jsem nesehnal, tak jsem zasadil Red Haven, Fair Haven, Favorita Morettini3 a Falmingo. Ještě jsem viděl prodávat broskvoň s názvem Modřinka, máte s touto odrůdou někdo... celý příspěvek >
Ořešák z Baumaxu, 29.3.2009
Vím, že jsem udělal kravinu. Tento ořešák byl zasazenej v květináči a to tak hluboko, že nebylo vidět jesti je to roubovanec. Trošku jsem ho odkopal a nyní už vím, že roubovanej je. Odrůdu však nevím. Nyní mám v plánu zakoupit nový ořešák... celý příspěvek >
Špičák, jak dál?, 28.3.2009
Mě nic jiného nezbývá, než-li to zkusit. Stromky jsem objednal u f. Jukka, což byla chyba, kterou lituju. Příště si raději koupím již napěstovaný stromek od profíků, než-li polotovar s oschlým kořenovým systémem.
Špičák, jak dál?, 28.3.2009
Podnož na které mám šampióna je A2. Jestli to nebude vadit, já letos nechám špičák zakořenit a zastřihnu ho příští rok na jaře. Díky všem za radu.
Špičák, jak dál?, 28.3.2009
Díky za radu. Tak to znamená, že můžu špičáka zastřihnout a začít si stromek tvarovat tak jak potřebuji?
Špičák, jak dál?, 28.3.2009
Dobrý den, včera jsem si zakoupil špičák jabloně Šampion. Tento špičák je velký asi 1 metr. Chtěl bych se zeptat, jestli mám už nyní zastřihnout špičku tohoto špičáku, aby udělal korunku, nebo ho můžu nechat růst a on sám korunu vytvoří. Dále bych se... celý příspěvek >
Ořešák z Baumaxu, 24.3.2009
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jestli tu má někdo zkušenost s nákupem ořešáku zasazeného v květináči, který minulý rok prodával Baumax. Já jsem jeden zakoupil. Na štítku nebyla napsána odrůda ořešáku a ani nevím, jestli jde o roubovance. Chtěl... celý příspěvek >
Čím teď na podzim přihnojit, 20.3.2009
Chtěl jsem se zeptat, jestli stačí dát k dvouleté meruňce malá lopatka čistého popelu z dřeva, nebo jestli ten popel mám dát do kompostu a tím přihnojit až příští rok. Déle se chci zeptat, jestli popel můžu dát případně i k broskvoňím. Díky za radu.
Morava, Nitra, nebo Vila, 20.3.2009
Dorbý den, chtěl bych si na zahradu pořídit nějakou podzimní hrušku. Mám možnost většího výběru. Do užšího výběru se mi dostaly tyto odrůdy. Poradíte mi prosím, jakou si mám vybrat? jaká je chutnější, méně náročná atd. Již předem děkuji za... celý příspěvek >
Jak na rez hrušnovou?, 19.3.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má smysl v současné době provést ostřik hrušně proti rzi Kuprikolem. Děkuji.
Sršně - jak na ně?, 15.3.2009
Bernardýn a dobrman? Takto jsem to nemysle. Že je vosa útočnější, než-li sršeň, to si myslím. Ty co hnízda likvidujou, ty chápu. Strach o děti, o sebe atd. je jisté ospravedlnění. Já si ale myslím, že mě může bodnout vosa, nebo sršeň, ať už bydlí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika