Příspěvky uživatele - petrpan

Rajčata pro sezónu 2015, 9.4.2015
Koukam, ze jsem nebyl prihlaseny. Jo a jeste jeden poznatek. Ta dve rajcata, ze kterych jsem bral F2 seminka, byla chutove uzasna. Myslim si ale, ze to mohlo byt tim, ze jsem je nechal nechal trochu vic uzrat pred konzumaci (vyberem semen).
Rajčata pro sezónu 2015, 6.4.2015
Meli tam takova cherry svetle oranzova rajcatka. Realne jsem nad nima uvazoval, ale chutove nakonec nebyla to nejlepsi, co jsem kdy jedl. Navic nechtelo se mi to moc pasovat pres hranice a chci se zamerit na ty resistentni odrudy.. Zbytek rajcat... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 6.4.2015
Dobre rano. Planoval jsem si uzasnou rajcatovou sezonu, nez me firma na zacatku brezna poslala do Australii, ze ktere jsem se vratil predevcirem. Musim rict, ze jsem jen s frustraci procital mistni fora :) Momentalni stav: Pred odjezdem jsem do... celý příspěvek >
Rajcata - plisen?, 6.4.2015
To jsem mel na par rajcatech za oknem loni taky. Moc se tim nezabyvejte. Rajcata plodila v poradku:) (v ramci moznosti minule sezony)
Papriky 2015, 27.1.2015
Nerad to rikam, ale 37 je hodne.. spousta (mozna vetsina) semen uz to ma mozna i za sebou. Optimalni teplota bude spis nekde mezi 23-26 stupnu. Pokud se bavime o sladkych paprikach. Mozna se najde nekdo, kdo prosazuje trochu jine rozmezi teplot, ale... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 18.1.2015
Achjo, doufal jsem, ze zasilaji ty kytky i do EU.. no, asi to teda nebudu hrotit a pockam, ale doufal jsem, ze se vyhnu rocnimu zdrzeni... Verim, ze z toho pujde udelat stabilni odruda se zachovanim odolnosti vuci plisni. Neco jako kdyz jisty... celý příspěvek >
Papriky 2015, 18.1.2015
Nevim. Mezi tím jsem prohledaval anglicka fora a weby musim rict, ze jsem toho moc nenasel - vypada to, ze spousta lidi si mysli, ze to jsou jednoletky.. Ale kdyz uz jsem neco nasel - byly to pozitivni prispevky, kde se psalo o rychlejsim nastupu... celý příspěvek >
Papriky 2015, 18.1.2015
Dobry den, nezkousel nekdo loni zazimovat papriky, ze by je letos sadil zpet do skleniku? Mohlo by to byt teoreticky ucinne hlavne ve vyssich polohach.. Kytka nemusi jet uplne od nuly a mohla by tudiz zaplodit vic a malinko rychleji. Vim, ze lidi to... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 17.1.2015
Zajimave. Posledni dny ziju jen z internetu v mobilu a to jeste jako marod v posteli, tak vasi informaci nebudu overovat, ale historii tady na fóru mate dlouhou, takze vam verim:) To by ale mohlo znamenat, ze Philovitu vyrazuji z nabidky a v... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 6.1.2015
Z bezne dostupnych v obchodech je podle me nejchutnejsi goldkrone.
Fíkovník, 4.1.2015
Dobry den, kus od obrna v Pribicich pestuje jeden pan fikovniky, ktere mu vcelku dost plodi. Ja od nej na jare 2014 koupil dve sazenice a podarilo se mi sklidit dokonce jeden plod a to to byli hrozni prckove, kdyz ty sazenice... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 21.11.2014
Zapomnel jsem divoka cervena rajcata a taky se prihlasit :) Urcite jsem jeste zapomnel neco, ale zdrave jadro jsem zmínil.
Sušení semen rajčat a paprik, 13.9.2014
Jde videt, ze zivot je proste bojovnik, at uz se jedna o lidi, zvirata nebo rostliny:) Jinak letos nam vzala zahradu devastujicim utokem plisen bramborova, kdyz jsem byl na sluzebni ceste, ale ta divoka zluta od vas ji prezila uplne v pohode:)
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 18.8.2014
Tak jsem se vrátil po třech týdnech z Taiwanu a jaké bylo moje zděšení, kdyz většina z 37 rostlin rajcat byla téměř na odpis kvůli plisni bramborové. Tchanovci popisovali velmi rychlý průběh. Max. 3 dny... Kupodivu uprostřed záhonů mezi tou zkázou... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 29.6.2014
Taky me prekvapuje jedno konkretni rajce na zahradce... Meri jedine stejne jako ja - tedy zhruba 180cm - a uz ma sest dobre vyvinutych vijanu. Doma jsem kontroloval mapku rajcat a zjistil jsem, ze to je jediny zastupce koupeneho cherry rajcatka, ze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika