Příspěvky uživatele - petrpan

Určení bylinky, 23.10.2015
Dovolim si tipnout bazalku, jelikoz mam doma jednu trvalou, ktera vypada presne takto. Jednoduche promnuti mezi prsty by melo odpovedet..
Goji - neplodí, 22.10.2015
Ano, kustovnice to je. Nevim, jestli cinska nebo cizi. Ale ta ze susenych plodu ma u me takove uzke listy, ne tak kulate. A ty susene plody by mela byt kustovnice cinska. Ale mozna je to jen jiny kultivar. Praha je plna plane rostoucich kustovnic a... celý příspěvek >
Goji - neplodí, 22.10.2015
Mne letos konecne zaplodila rostlina ze semene ze suseneho plodu. Ale cekal jsem tri a pul roku:) Kazdopadne prvni zrale plody byly az v zari. Jsou tu na foru i lide, kterym plodi uz od leta.. Nicmene uvidime pristi rok, treba uz bude plodit driv.... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 21.9.2015
Mozna je dobry napad rizky necim osetrit. Osobne jsem celkem nepritel chemie. Ale pokud se rizky osetri jako male nekdy na podzim, tak pokud se pak presadi, verim, ze nez se rozpestuji a jejich rizky zacnou na zahradce plodit, chemie v plodech bude... celý příspěvek >
Měď v rajčeti, 30.8.2015
Neprispeju zadnym dukazem ci vysledky nejakeho experimentu. Je mi totiz celkem jedno, jak to je. Radsi pestuju odolne odrudy bio zpusobem (ale kazdy mame sva presvedceni). Jen chci prispet spetkou selskeho rozumu. Za prepokladu, ze zapichnuty... celý příspěvek >
Kustovnice ze semene, 17.8.2015
odkud mate tu vasi? Take ze semen? Diky.
Kustovnice ze semene, 16.8.2015
Dobry den, na podzim 2011 jsem zasel par seminek kustovnice z kupovanych plodu. Na zahradku sly tri rostliny, bohuzel je loni neco podhrabalo a dve to uz nerozdychaly.. Na posledni z nich jsem ovsem nasel predevcirem prvni kvet za celou dobu jeji... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 26.7.2015
Tak tak, zeptejte se souseda, co ma za odrudy a poridte si je. Klidne jejich jmena napiste sem;)
Tlustý výhon na ostružině, 2.6.2015
lol, absolutni souhlas.
Tráva v rybízu, 28.5.2015
A pak s tim nejlip krmit deti... Je to tak zle, ze to nejde krotit mechanicky?
Kamčatský zimolez napaden padlí, 24.5.2015
Chapu vas. Zkuste do sberu pouzit kontaktni (musite tim postrikat primo ty msice) postrik na bazi "mydla" (OL = 0). Naopak nedoporucuju biool. Ten umi trochu spalit listy. No a po sberu nejaky ten systematicky postrik, kdyz tam stale budou. Jinak ja... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 20.5.2015
Nakonec jsem vysadil rajcata na zahradu uz 15.5. (spatne jsem se podival na predpoved v chomutove). Tak uz mi nezbyvalo nic jineho nez byt optimistou. Nastesti vsechno prezilo. Nakonec mam vysazeno tohle: 23x philovita F1 10x phantasia... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 8.5.2015
Po zkusenostech z minuleho roku, kdy jsem dal par sazenic rajcat ven na zacatku kvetna a solidne je to zpomalilo, si letos klidne pockam. Sklenik sice praska ve svech, ale ten (snad) tyden to uz vydrzi.
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 20.4.2015
Jste si jisty tim, ze v pripade partenokarpie, je zapotrebi opylovac? Nejak se mi to nezda.
Kamčatska borůvka - opadávání květů, 14.4.2015
Vidite, my jsme letos poridili na zahradu Altaj a Amur (pres eshop). Pak tyden na to v zahradnictvi a jednom hobby marketu jsme jeste prikoupili Morenu a Duet. Ty z eshopu jsou mensi a bez kvetu. Morena a Duet jsou trochu vetsi a s kvety. Pokud... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika