Příspěvky uživatele - petrpan

Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 2.3.2014
Pokud se ptate na tu originalni rostlinu, tak te zustal aspon jeden pravy list, za kterym vyroste zalistek (v tomhle pripade to bude pokracovani hlavniho stonku. Aspon tak jsem to pochopil ja.
Rajčata pro sezónu 2014, 2.3.2014
Ja osobne zalivam semena a malinke sazenicky vodou s lignohumatem. Lignohumat pridavam ke kazdemu druhemu zaliti zhruba a ne zas tak moc (ja vim - napsano dost relativne. Prihnojuju rostlinky, kdy maji 2 prave listky a vic, ale ze zacatku male davky... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 1.3.2014 Obsahuje fotku
Jo a jeste jedna vec. Z lednoveho vysevu pozdnich odrud (babiccino a mini SM) mi trpi rostlinky pro me necim neznamym. Prikladam obrazek. Rostlinky nerosim a od skudce bych cekal nejake cesticky. Nicmene jsem pouzil substrat z lonska, tak bych se... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 1.3.2014
Tak jsem nakonec vysel cca 15odrud: Sungold F1 Green zebra, Stupicke polni rane Goldkore Mini kumato Mini san marzano Perun Zlatava Babiccino obri (muj nazev, neco jako beefmaster) Malinowy Retro Cherolla... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 8.2.2014
Dobry den, zkousel jste nekdo odrudu Sungold F1? Patri k nej nejvychvalovanejsim na zahranicnich forech. Zajimaly by me zkusenosti pestitelu z ceskych luhu a haju:)
Rajčata pro sezónu 2014, 18.1.2014
mimochodem, nevim, jestli pouzvate, ale lignohumat je pro male rostlinky uzasna vec pro jejich korenovy system a celkove pak pro celou rostlinu.
Rajčata pro sezónu 2014, 21.12.2013
Dobry den, minulou sezonu jsem v jednom velkem hobby retezci zakoupil 5 sazenic s oznacenim F1, z toho 4 prezily. Ikdyz je prodavali jako jednu odrudu, tak slo poznat podle plodu na prvni pohled, ze jde o dve ruzne odrudy (2 a 2). Te jedne odrude... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika