Příspěvky uživatele - petrpan

Určení odrůdy, 14.10.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, prosim o pomoc s urcenim odrudy. Jedna se o odrudu kterou prarodice dostali jako odolnou a tak ji nestrikaji (okolni vinohrad strikaji). Bobule jsou mirne protahle (opravdu jen mirne), maji semena, velikost cca 2.5cm, jsou modre. V Nitre... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 16.5.2017
Co to je za odrudu?
Tresen Debora, 26.3.2017
Ahoj, pred par dny jsem celkem dost unaveny zakoupil tresen Debora v jednom popularnim online zahradnictvi. Asi to bylo unavou, jelikoz jsem pozdeji zjistil, ze o te tresni vlastne nic nevim. Pokud by k ni mel nekdo vice informac ci zkusenosti,... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 18.5.2016
Vubec nic. Nektera z tech rajcat mozna budou plodit min, nektera nebudou tak chutna jako jejich rodice (asi stale lepsi nez z obchodu), ale pokud je misto, tak hura do toho, obzvlast jestli jsou ty sazenice krasne rostle :)
Jednoduchá pomůcka, která vám zachrání jahody, 18.5.2016
Diky za inspiraci. Pro nekoho to muze byt nevhodne, ale pro lidi, kteri nepestuji jahody ve velkem a maji zahradu jako konicek a nechteji vsechno porad jen strikat (strikane si muzeme koupit i v kramu), si myslim, ze je tohle reseni snadno... celý příspěvek >
Zahradnictví zoja, 5.5.2016
Ja od nich letos na jare objednaval 19.3. Muchovniky, boruvky, zimolezy a rybizy. Balik dorazil 6.4. Boruvky ok, muchovniky klasicka velikost, rybizu mne prekvapily, byly celkem velke. Zimolezy me jedine zklamaly. Vypadaly jako napadene od... celý příspěvek >
Jak zachránit sazeničky rajčat?, 11.4.2016
PS. vlastne nevim, jak vypadaji prehnojena rajcata, tak to nechci vylucovat. S hnojenim jsem proste opatrny vzdy. (Tentokrat uz prihlasen)
Rajčata 2016, 16.2.2016 Obsahuje fotku
Tak dneska dorazila seminka ze Suttons.co.uk. Misto 10ti proklamovanych jich tam bylo 18.. Tak jeste co z toho vyroste :)
Bergeval, 7.2.2016
Diky za info:)
Rajčata 2016, 7.2.2016
Ano, ten mam od vas:) Pestoval jsem ho loni i predloni. Libi se mi jeho odolnost proti plisni bramborove a chut. Skoda jen, ze vynos neni moc velky.. Je to jedine rajce (pestuju jen tyckova), u ktereho prakticky nevylamuju zalistky. Verim, ze pokus... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 7.2.2016
Tak pridam seznam rajcat, co budu pestovat letos ja. Phantasia F1 Philovita F1 Phantasia F2 PHL3 (muj pracovni nazev; Philovita F3) PHL4 (muj pracovni nazev; Philovita F3) PHL5 (muj pracovni nazev; Philovita F3) PHL9... celý příspěvek >
Bergeval, 3.1.2016
Kdyby byl jeste dodatecne ten referat, budu moc rad. Na jare chci koupit merunku a zatim premyslim o Bergevalu. Uz mame jednu VP.
Divoke boruvky - pestovani, 2.1.2016
Dobry den, mate nekdo zkusenosti s pestovanim lesnich boruvek na zahradce? Na tohle tema jsem toho moc nikde nenasel. Prepokladam, ze raselina bude nutnost jako u kanadskych boruvek. Kolik ale snesou slunce? Nejde mi primarne o vynos, jako spis o... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - zimolez vánočně kvete, 26.12.2015
No jo, mne taky na zahradce puci lebeduska celkem dost a trochu i morena a minimalne i duet. Altaj, amur, a dalsi jsou zatim ok (chomutov 370mnm)
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 26.12.2015
U me philovita na konci sezony vykazovala mirne priznaky plisne bramborove, ale stonek a plody ok. Dokonce jsem pak vzal na konci sezony, nez vsechno zmrzlo, rizek z philovity a phantasie a ten rizek z philovity zkapal. To bylo poprve, co mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika