Příspěvky uživatele - 77.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
katalpa, 27.7.2007
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám katalpu-asi 4 roky a je to ten druh s těmi tmavými listy, které pak zelelenají....no a zjistila jsem, že je asi nějáká chorá, protože ty mladé listy se jakoby kroutí nebo spíš vypadají jako by je kolem něco... celý příspěvek >
skalková vrba, 27.7.2007
Ahoj, na jedné tržnici jsem si koupila...skalkovou vrbu, aspoň pod tím názvem mi byla prodána....vypadá moc pěkně, je to vlastně jako zmenšenina malého stromečku, má krásné tmavé elipsovité listy, je vysoká asi 20 cm, ale problém je , že o ni... celý příspěvek >
borovice jeffregi, 27.7.2007
Dobrý den ráda bych se něco dozvěděla o pinus jeffregi...když jsem ji kupovala, byla tam cedule s názvem, pátrám, abych se o ní dozvěděla něco víc, ale marně...poradíte?dík
Jak pěstovat Kumoi?, 27.7.2007
Dobrý den, my máme vysazené dva stromky a jsme moc spokojení, jediné, co bych trošičku vytkla, že je potřeba trochu tvarovat větve, občas je něčím zatížit nebo přivázat, protože jinak strom vypadá nevzhledně....ale to jsou takové maličkosti.....Jinak... celý příspěvek >
jak na bez, 4.6.2007
Ahoj, mám podobný dotaz, ale zajímalo by mě...jak mám zlikvidovat škumpu...ale nechci ji vykopat...chci využít její kmen, mám představu ji uříznout tak ve výšce 1,5m nad zemí...kmen má asi 15cm v průměru...už mi totiž došla trpělivost s obnožema,... celý příspěvek >
kroucená vrba, 4.6.2007
no pokud se mohu připojit a vyjádřit, tak já vytvářím s naší vrbou toto: Na podzim, její tenké vetvičky, z kterých strhám listy, používám na věnce, je to velice dekorativní a pokud má člověk čas a chuť, tak motá a motá jednu větvičku za druhou do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika