Příspěvky uživatele - 77.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pokojová jedlička, 24.8.2007
jo to bude určitě ona... ten název mi něco říká, ale ne a ne si ho zapamatovat.... Venku ji nemám, možná je to ta varianta toho přemokření, ikdyž mi přijde, že ji zas tak často nezalejvám... díky
Maliny, 19.8.2007
Já si připravuji čaj z čerstvých ostružin, máty, meduňky a třeba i šalvěje... prostě obejdu zahradu, něco naškubu a pak to zaleju horkou vodou a nechám louhovat. Výborný je ještě přisladit medem...
pokojová jedlička, 14.8.2007
Nevím jak se tato kytka správně jmenuje, ale my ji doma říkáme prostě jedlička... mám ji asi metr vysokou a začaly ji černat a i reznout některé části větví. Zatím to je na těch nejspodnějších. Prosím o radu, nerada bych z ní měla nějáké... celý příspěvek >
Ginkgo Biloba , 30.7.2007
Je pravda, že když kvete tak smrdí po síře?dík
Rákos, 30.7.2007
Rada od laika: Někde jsem slyšela, že trávy se nemají řezat před zimou, že tam pak zateče voda a tráva vymrzne...takže ostříhat až po zmrzlejch až na jaře...a ty nízké trsovité trávy, ty se nestříhají vůbec, maximálně se pročesávají nebo lehce... celý příspěvek >
Rákos?, 30.7.2007
Impozantní tresť rákosovitá (Arundo donax) má ráda teplo a ve Středomoří ji už od dávných časů používali jako krycí materiál, palivo nebo lék proti senné rýmě. Zaujme atraktivními proužkovanými barevnými listy, v našem podnebí kvete nepravidelně.... celý příspěvek >
co tam zasadit?, 30.7.2007
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, chci si něco zasadit, asi nejspíš jehličnan, ke zdi domu, je to na jihozápadní straně a mělo by to být asi 0,5 až 1 m od domu. Měl by zasahovat do terasy tak, aby částečně byl schopen stínit, teda až... celý příspěvek >
Acer Palmatum Dissectum - Inaba Shidare, 30.7.2007
Asi před 5 lety jsem si koupila takovou malinkou rostlinku a píchla jsem ji do prostřed trávy a ejhle...měla spálené listy, ale vzhledem k tomu, že mi to poradil odborník, tak jsem nadávala psovi, že mi na něj chodí dělat potřebu a přežíval tam 2... celý příspěvek >
Jak na travu v travniku?, 30.7.2007
Pokud si vysázíte kupu kytiček, trav, konifer...tak tam už té trávy toliká nezbude a tím pádem míň sekání...Mám obojí zkušenost...jak sušení sena, tak sekání trávy sekačkou, takže vím o čem mluvím...když se suší, je to na budku, protože toho je fakt... celý příspěvek >
Smrk pichlavý v květináči?, 30.7.2007
Dobrý den, minulé vánoce jsme si koupili smrk pichlavý stříbrný v květináči, je asi 160 cm vysoký. Chci se zeptat, co mám takovému stromečku dopřát, aby nám posloužil ještě aspoň jedny vánoce...Plánuju ho přesadit do většího květináče, ale nevím kdy... celý příspěvek >
oskeruše, 28.7.2007
Dobrý den, tento příspěvek je velice zajímavý, děkuji
borovice jeffregi, 28.7.2007
Dobrý den, děkuji za upřesnění, taková malá chybička...a co to udělá za paseku...díky moc :o)
oskeruše, 27.7.2007
Dobrý den, zakoupila jsem si oskeruši, máte někdo s ní nějáké větší zkušenosti?Jak chutnají plody a podobně? díky
Korejská jedle - nevím si rady - nerostou mi šišky, 27.7.2007
Dobrý den, máme korejku a dá se říci, že asi od 10-11,00 hodin od rána až do západu slunce na ní smaží a asi se ji to líbí...má krásnou kuželovitou figuru, takže jsem na ni moc pyšná a když zapadá sluníčko, tak se ji rozsvítěj ta bílá místa na... celý příspěvek >
skalková vrba, 27.7.2007
jé díky, to byl frčák...akorát problém je ten, že když se snažím o ní zjistit něco víc, tak nikde nemají foto, abych opravdu mohla na 100% si být jistá, že to je ončo...pokud máte nějáký typ na foto, dejte echo...díkes
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika