Příspěvky uživatele - 77.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvky se asi zbláznily, 1.10.2007
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mám dělat, když mi teď  začaly kvést borůvky, keře jsou obalené květy... mám je otrhat, aby se rostliny před zimnou nevysilovaly? Díky
oskeruše, 21.9.2007
V zahradnictví Kruh... mají i zásilkový prodej...
kroucená líska, 19.9.2007
Já mám lísku na kmínku, vypadá taky moc zajímavě, mám jí zasazenou letos na jaře a taky měla asi 5 oříšků... Švagrová má tu jako keř a má ji asi stejně tak dlouho jako vy  a je přiměřeně veliká, hustá mi nepřijde, pravidelně ji musí vystříhávat... celý příspěvek >
Řešení soukromí od souseda - zástěna z popínavých rostlin?, 19.9.2007
Velmi hezky taky působí popívavé kiwi, ale pokud chcete mít soukromí i v období, kdy opadává listí, tak bych volila něco neopadavého, třeba zrovna ten břečťan, ale určitě bych to nezapoměla doplnit něčím kvetoucím... nádherně vypadá Akébie pětičetná... celý příspěvek >
vysoký strom, 18.9.2007
Pokud vám je jedno co, hlavně aby to rychle rostlo, tak je taky dobrej modřín, ten roste tady dost rychle, vysadit je blízko vedle sebe...
Re: Jak se zbavit starých ořešáků, 18.9.2007
Ano, taky jsme to takhle dělali, ještě jsme je trochu obryli, aby se to dalo uříznout ještě pod úrovní terénu, pak jen přihrnout hlínou...
mulcovaci textilie, 18.9.2007
souhlasím, ušetříte tím peníze za kůru, aby plevel neprorůstal, bez textílie to jde taky, ale chce pořádnou vrstvu kůry...
čím doplniť tuje, 18.9.2007
Určitě souhlasím s tím,aby jste tam dosázela různé keře... ale postupujte tak, aby to nevypadalo příliš pravidelně... chce to tu přílišnou jednotvárnou a jednobarevnou linii tůjí rozbít... a něčím ji rozveselit... tak ať se vám dílo zdaří
Blecha ze zahrady do bytu?, 18.9.2007
Souhlasím, určitě ji "něčím polejte", ať se jich zbavíte... my jsme doma kočku taky neměli, ale chtě nechtě nám někdy domů proklouzla... a to byl mazec... koberec plnej blech! Pak už jsme z toho měli i tiky... jakmile jsme na bílé ponožce uviděli... celý příspěvek >
vysoký strom, 18.9.2007
Nevím, ale jako větrolam možná lepší jehličnan... naši mají podobný problém a vysadili hustě smrčky, ale musí si počkat...
Past na ovtové mušky, 12.9.2007
Na ty potvůrky jsem slyšela, že zabírá taky syrový brambor a položit ho na hlínu a po pár dnech ho nahradit novým. Jo a omezit zálivku... to je snad jasný... ten brambor nakrojit a nakrojenou stranou dát na hlínu...
chová kunu, 12.9.2007
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat... asi předevčírem jsme měli neohlášenou párty na půdě, tak jsem asi usoudila, že to byla kuna... Chtěla jsem se zeptat, jestli když soused má udělanou voliéru a v ní mládě kuny, jestli se sem třeba za ní můžou nějak... celý příspěvek >
stříhání vřesu, 9.9.2007
Nehledě na to jestli je podzim?
Pergola - krb a gril, 6.9.2007
Určitě souhlasím, že když krb, tak né jen na buřty... pěkně si nahřát záda... to je super...
Objednávka od Starkla, 5.9.2007
Já souhlasím se všemi, co tvrdí, že jsou jejich produkty nehorázně předražené... katalogy si ráda prohlídnu, protože určitě potěší oko, ikdyž se tomu nedá moc věřit. Nabízené rostliny beru jako inspiraci, protože mi kolikrát představí rostliny o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika