Příspěvky uživatele - 78.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 11.6.2010
Životní prostředí... ostatní ať se starají a pečují a JÁ si můžu dělat co chci ať ušetřím na rozdíl od těch blbců.Pamatuji si to z dob kdy jsem měl chatu na Lipně a nepropustnou žumpu, kterou jsem několikrát ročně vyvážel, ale sousedi měli... celý příspěvek >
Itest, 15.5.2010
Ano, přesně tak.Jako první se umístí pila za 20.000,- Kč a jako těsně druhá pila od Mount s poloviční cenou. No a zákazník je chycen. Fascinuje mne též snůška lží... žádejte na co máte právo... kde je toto právo zakotveno?... v obchodním zákoníku nic... celý příspěvek >
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 9.5.2010
Děkuji, omluva a slušnost se sice dnes někdy moc nenosí, ale pořád odděluje plevy od zrna.Přemýšlím co by mohlo způsobit takovou destrukci stromu-nemohly by tomu napomoci poměrně dlouhodobé a silné mrazy v kombinaci s vysokou vlhkostí?... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 8.5.2010
Mám 2 sezony ALKO T1000 hydro- název je z hlavy, tak se omlouvám za případnou nepřesnost. Zatím spokojenost s násl výhradami: - povolená napínací kladka sečení. I když je tam samojistící matka, tak se napínací kladka povolila a já zjistil, že je... celý příspěvek >
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 7.5.2010
Příčiny klejotoku mohou být fyziologické nebo parazitické. K patogenům náleží napadení stromů bakteriemi nebo parazitickými houbami. U třešní v souvislosti s klejotokem se vyskytuje Bacillus spongiosus, bakterie z rodu Pseudomonas a houby z rodu... celý příspěvek >
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 7.5.2010
Ta část kmene nad ránou mi připadá jako napadená klejotokem.Kdesi jsem četl, že se dříve používal proti klejotoku roztok octové vody.Před několika roky jsem to aplikovan na cca 30 roků starou třešeň a zlepšila se.Zdali mým zásahem či zasáhla příroda... celý příspěvek >
Olej pro sekačku 4T Honda, 5.5.2010
Taky bych se připojil k názoru, že trochu motory zahradní techniky někdy zbytečně rozmazlujeme.Pokud bych porovnal motor sekačky s objemem 160 ccm a výkonem 4 hp, tak litrový výkon vychází na 24hp což je skoro polovina výkonu staré dobré... celý příspěvek >
Kombinace vibrační čerpadlo - tlakový spínač, 4.5.2010
A proč by nešlo použít pro pitnou vodu? Ivan
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 2.5.2010
Přiznám se, že trubku křviňáku jsem rozebrano neměl, ale nebylo by řešením nechat vytočit od soustužníka tyto futra a pehodit je? Ivan 
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 25.4.2010
Toto dělá sekačka pokud není osazen nůž, který zajišťuje zvýšení setrvačných hmot. Pak dochází ke kolísání otáček a nestabilnímu chodu. Ivan
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika