Příspěvky uživatele - 78.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který silný křovinořez na 0,5 ha, 1.6.2012
Připojuji se též s kladnou zkušeností- před cca 2 měsíci jsem nahradil starou čínu Castorem 43DS a nyní se na sekání vždy těším. Vše funguje jak má, dostatek výkonu, ruce nebrní, komfortní a funkční popruhy a to za rozumnou cenu. Ivan
Tažený kartáčový sběrač - účinnost?, 30.5.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali je tento stroj vhodnýna zametání dlanážděného dvora. Jsou tam použity kostky cca 10 x 10 cm, někde prorůstají trávou a přes střechy občas nalétají listy.Měl jsem představu, žepři zametání dvora by též mechanicky... celý příspěvek >
Nářadí Fiskars, 20.5.2012
Před cca 8 mi roky jsem dostal darem nůžky na stromy s převodem ozubeným soukolím, princip pěkný, ale zkušenost při práci špatná. Poté jsem před 4 mi roky dostal k narozeninám štípací 14OO sekeru. Natolik mne svojí kvalitou přesvědčila, že jsem... celý příspěvek >
Rýč fiskars, 20.5.2012
F rýč je jediný který se mi nepovedlo atím ohnout. Mám provedení bez teleskopické rukojeti a zatím/ od loňských Vánoc/ naprostá spokojenost. Ivan
Nemocná - uschlá meruňka, 14.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, cca 3 stromky, stáří 4 roky, vloni stříkány v květu proti monilioze a letos se jeden strom jeví jako uschlý. Má ještě nějakou šanci nebo je lepší jej vykopat a zasadit nový stromek? Jsem v nadmořské výšce 565 m, větrná poloha u jižní... celý příspěvek >
Zadřená OleoMac 952, 12.4.2012
Typoval bych na přimázlé kroužky a tím je motor bez komprese.Viděl bych to na shození válce a kontrolu pístu a kroužky. Ivan
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 30.3.2012
Nejel jsem do MTF ráno, ale včera jsem jel kolem 13 hodiny kolem prodejny v ČB a tak jsem zašel. Byla akce na sekerya pilky, Kupující přede mnou koupil poslední pilku a na mne zbyla poslední sekera X27, kterou jsem měl v merku. Jinak na prodejně... celý příspěvek >
Kalač, 6.2.2012
Tak já už používám ten nejtěžší kalač od FiskarsuX 46 cca necelý rok. Prvotní dojem nebyl nic moc.Štípacími sekerami 1400a 2400 jsem byl, a jsem pořád, nadšen kalač mne zprvumoc nepřesvědčil. Do měkoty/SM, BO/ se"zařezával" bočními úzkými klíny a... celý příspěvek >
Skleník ze dřeva, 29.12.2011
Ve skleníku bych se dřeva také obával.Jakákoliv inpregnace popírá snahu o ekologickém pěstování. Vidím dvě možnosti: - kov - pozink nebo hliník/dural - plast Cenově bude rozumnější plast i když nevím jaká je dostupnost profilů.Já použil... celý příspěvek >
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 12.11.2011
Ne není, krouticí moment bez uvedených otáček či rozsahu je pouze část informace. Ivan
Nové jabloně do starého sadu, 10.10.2011
Spon 5x5m se jeví jako dosti místa, ale pokud se sejdou vedle sebe větší stromy, je již těsno.Ještě jednu ideu do diskuze- hodlám doplnit či nahradit cca 6 stromů.Je vhodnější 6 různých odrůd či např 3 odrůdy po 2 stromcích? Předpoklad- moštování,... celý příspěvek >
Nové jabloně do starého sadu, 8.10.2011
Děkuji moc za rady.Pokud bych zvolil Goldstar, Anagold-jsou tyto automaticky vyššího vzrůstu nebo je nutné ještě zvolit"vyšší"podnož a jak případně tuto podnož identifikovat? Ivan
Nové jabloně do starého sadu, 7.10.2011
Dobrý den, do venkovské zahrady potřebuji doplnit některé jabloně.Jsou ve sponu 5m, cca 40let staré, na vyšší podnoži.Odrůdy jsou většinou podzimní a kožnaté typy.Chtěl bych dosadit cca 5 stromů, modernějších odrůd/např.GoldenDelicius/.Bohužel se mi... celý příspěvek >
Co na beton?, 1.8.2011
Podíval bych se do podkladů výrobce bazenu co doporučuje za skladbu podkladní vrstvy pod bazen. Exentuelně si tuto informaci vyžádat od dodavatele či výrobce. Ten má toto vymyšlené tak aby jeho výrobek fungoval co nejlépe a nejdéle. Ivan
Vodárna na 50l spíná už po 4l vody, 16.7.2011
Výše uvedený způsob je naprosto správný, jen bych natlakoval na 1,8 baru.. Ještě bych zkontroloval, zdali při namáčknutí ventilku s natlakovanou vodou neteče voda, čož by znamenalo děravou membránu vzdušníku. Ivan
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika