Příspěvky uživatele - 78.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka zhasla a nejde nastartovat, 19.6.2011
Tak jak? Sekačka už běhá? Co to nakonec bylo? Ivan
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 6.5.2011
A udává Dolmar rozdíl v energi spalování oleje a jeho spotřebu u svých motorů? Je tento údaj někde dostupný? Ivan
Kde vzít vodu do bazénu 20m3?, 30.4.2011
Tuto otázku je dobré si klásti před budováním bazénu. Neznám vzdálenost, ale nejlépe coulová hadice by to za cca 20 hodin mohla zvládnout. Jakékoliv jiné regulérní řešení přijde dráže. Ivan
Akumulátorové sekačky, 22.4.2011
Já měl cca před 6 roky aku obsekávač/malý křoviňák/ a byl to totální propadák.Byl tak slabý, že silnější stébla jej zastavily.Pro nějakou minizahradu možná použitelné- hlavně asi sekat velice často, ale pro větší plochu tomu nevěřím. Ivan
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 22.4.2011
Tak včera jsem odvážel zbytky střechy károu s traktůrkem a zdá se, že kouření se s novým filtren výrazně snížilo, jak při startu se sytičem tak při přidání plynu. Budu hlídat olej a uvidím zda mizí, nebo se mi sešlo plnění a následná kontrola v... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 20.4.2011
Filtr je nový, ventily musí počkat. Ivan
Sekací traktor, 22.1.2011
Traktůrek Alko 102 cm záběr, motor 15,5 koní, spotřeba 2,4 l/hod kontinuelního sekání na plné otáčky lehce vyšší trávy/15-20cm/ Ivan
Čerpadlo pro domovní jímku, 15.9.2010
Čerpám vodu ze sklepa a z jímky a po několika poruchách čerpadel v cenové hladině 800 - 1500 Kč, ať plastové či nerezové provedení jsem koupil čerpadlo WQ 180F a nyní jsem hodně dlouho bez problému. Rozdíl je v tom, že levná čerpadla/ neb olehce... celý příspěvek >
Vodárna - nerez?, 21.8.2010
Ano, věřte panu 45.74. Naposto správný postup - na jedné straně zajistí, že vak se neopírá o nádobu a na druhé straně využije maximálně obsah vzdušníku. Jinak- na provoz chaty bych volilnerez - vzhledem k zimníodstávce nebude systém trpět... celý příspěvek >
Co s hafanama?, 8.8.2010
Ta sprška fuguje-mohu potvrdit. Jako druhou variantu mám odzkoušený elektrický ohradník pro ovce a menší skot Oplocení jevelice jednoduché a pak stačí i kousek pásky okolo kytek a pas se jí vyhybá. Ivan 
Pilu OM nebo HQ?, 27.7.2010
Mám druhým rokem H353 /předtímH340- ale dostal se k ní loupežník/ a naprostá spokojenost.Nejse profík, ale ročně pořežu a našpalkuji 50 -70prm.Zkoušel jsem i Stihlky, ale nějak mi neseděly v rukách.Neříkám, že jsou špatné, ale zvykl jsem si na HQ a... celý příspěvek >
Spojka na zahradní hadice 1´´, 26.7.2010
Zajít do OBI a tam vyzkošet spasovat vše do sebe. Velice jednoduché lego. Mám však zkušenost, že ne zcela 100% těsní. Zkusím ještě gumy pomáznout vazelínou. Ivan 
Lepší křovinořez - který?, 17.7.2010
Já jsem přesně tento typ práce dělal a preferval bych také lehčí a obratnější stroj. Ohradník často vede po mezi nebo u potoka a tudíž je dost rozhodující váha a obratnost stroje. Tudíž bych se vysloveně nesnažil o co nejvyšší výkon, ale preferoval... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 16.7.2010
Já tam mám pedál jež je kombinací brzdy a spojky na rozjezd /napnutí řemenu/ a bez problémů funguje. Ivan
Kdy zacne poprve plodit orech, 8.7.2010
Tak jsem včera prohlížel vloni na jaře zasazený ořech Mars a má dva ořechy. Stromek občas zaleji a vypadá, žese mu daří dobře i přes náročnou zimu, Ivan
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika