Příspěvky uživatele - 242.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mixování paliva pro křovinořez, 14.6.2010
Matematika ZŠ  Ty ml co uvádíš jsou v cajku v poměru 1:25 Benzín:25=olej Olej x 25 = benzín Když vezmu ty tvoje ml, tak to sedí. Druhá věc je, esi fakt tenhle poměr... o tom je tu vláken habakuk. Já osobně bych dal pořádnej olej (např.... celý příspěvek >
One XXL McCulloch motorová travní sekačka, 13.6.2010
Rada na sehnání dobrá, ale tim vypránim filtru teda nevim... Já bych to nedělal. Novej je novej. Navíc, když vezmu 2L bena za 60 + práce, tak mi ta úspora za to nestojí. To si dam raději párkrát o pivo míň, než šetřit na filtru...
Nikdy neřež lepené profily, 13.6.2010
Jak se ptá JK - cos to řezal? Na co si máme dát bacha? To je nějaký futro, nebo okno? český kotouče jsou řácký  Ale jak říkáš, bejt to kalený, to by byl cirkus!
Správné řezáni, 11.6.2010
Jasný, každýmu vyhovuje jinej postup. Já jen dodám moje zkušenost s tím "ansáblem" od oregonu je špatná. Takovej cirkus na nic. Ani jednoduchej pilník, ani pořádná bruska. Gude 2500 - kdo má, chválí!
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 10.6.2010
jedna věc je spálit - hoří docela dobře  Druhá věc je ten sajrajt plnej arsenu, co bys dal lidem kolem dejchat 
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 10.6.2010
já se přidávám k tomu - nebrat hádal jsem se se sousedem, kterej je pálil. Zabrouzdej po netu a až zjistíš čím se to napouštělo a co je v tom za svinstvo a hlavně, co to svinstvo umí, tak to nikdy nebudeš chtít. Navíc, máš docela problém, pokud je... celý příspěvek >
Správné řezáni, 8.6.2010
Za minutu, dvě neni co dělat. Chcilku si odpočineš. 2-3x je zbytečný, pokud fakt někde nechytneš šutr nebo jinou zrůdnost.
Svoz sena, 7.6.2010
Tý jo, chlapi, tady se to rozjelo  Se všema souhlasim, akorát každej to myslíme trochu jinak 
Svoz sena, 7.6.2010
RadekL: No to mně taky. Obzvláště srovnání zničujícího mulčování a úžasného výhozu posekané trávy ke shnití mi moc šiška nebere... Naopak, právě mulčování zlepší rozklad a zapravení zpět do půdy. Naopak, když nechám ležet posečenou půlmetrovou... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
tak to je výzva  Tak asi fakt někomu dát "na posečení" nebo ten pořádnej mulčovač. Pač pokud to seno budeš dělat svépomocí, tak pokud chceš alespoň náklady, bude tak drahý, že ho nikdo nekoupí  Ještě se rozmysli, zda chceš jednoúčelový... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
nebo pronajmout nějakýmu drobnýmu chovateli "za údržbu"
Správné řezáni, 6.6.2010
To je taky pravda! Takže nejlíp namixovat a hodit zrovna polínko podle toho, jak chceš fajrovat 
Nově založený trávník, 6.6.2010
Nejsem odborníkem na trávu, ale z toho co píšeš mi tam nesedí to hnojení. Tráva je "plevel" a samotná nakypřená hlína jí dokáže živit hodně dlouho. Hnojit se má až když pořádně zhoustne. Jinak spálíš hodně citlivé kořínky malých traviček.... celý příspěvek >
Správné řezáni, 6.6.2010
Poslouchej pilu a ona si řekne. Každopádně, podmínka je fakt pořád ostrý řetěz! Ideálně potáhnout jednou každej zub při každým nalejvání benzínu a oleje. Teorie je taková, že by měla být pila v zápřahu na otáčkách, kdy má největší... celý příspěvek >
Zakládání noveho trávníku, 1.6.2010
Na semeno Barenbrug se vykašli. Stejně kvalitní (ne-li lepší) za zlomek ceny koupíš v českým OSEVA UNI. I Ti tam poradí opravdoví odborníci, zabývající se šlechtěním. Jakej typ, druh a postup osevu. Navíc, je šlechtěný do česka.  Já na něj... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika