Příspěvky uživatele - 242.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 9.5.2010
No, nechtěl jsem se k tomu vyjadřovat, ale když už si to nakousl... Asi tak jak píšeš. Hecht je značka (firma Werco), která po celý zeměkouli shání různý výrobky a prodává je jako HECHT. Takže těch továren není 2, ale možná i 200  A mnohé... celý příspěvek >
Scheppach HL 800 - pripojenie na elektrinu, 9.5.2010
400V zásuvej je hodně typů. Vyfoť nebo vezmi s sebou svojí zásuvku a vyraž k prodejci, ať Ti prodá redukční kabel. Nebo Ti ho (jako mně) za 5kilo CZK udělá jakejkoliv elektrikář
Řetízková hlava, 8.5.2010
Já se o ní zajímal a bylo mi řečeno, že je to hodně nebezpečný a že kdyby to bylo dobrý, tak to má někdo z Ačkovejch výrobců jako orig. příslušenství. Což je taky pravda. Bo u nás to prodává nákej dědek přes net. A ani Ačkový značky, ani číňani to... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 132 - údržba, 6.5.2010
Chlapi, každej ať si to dělá jak chce, mně se osvědčilo toto  WDčko maže a právě že nelepí prach. Osobně teda používam jinou značku, ale je to to samý... Ale jak říkam, každej ať si dělá co uzná za vhodný. Jenom Radku, bowden u číňana opravdu... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 132 - údržba, 5.5.2010
občas otevři sytič (ucpe vzduch a nejde tam bordel) a motor ofoukni kompresorem od nečistot. Kup si v nějakým krámu se zahradní technikou vazelinu castrol v tubě na hlavy křoviňáků. Čas od času (2x za sezonu při rekreačním sečení) odšroubuj boční... celý příspěvek >
Sekačka Hecht, 4.5.2010
Chlapi, tak to mizerný sbírání bylo skutečně špatným původním nožem. Teď jsem dal ten, co mi v servise doporučili - s křidélky. Bomba! To je luft. Poklop nad košem mi to nadzvedávalo, tak jsem ho přetahnul gumicukem. Koš to tak naláduje, až se mi... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 3.5.2010
Být tebou, koupím raději v pořádným obchodě se servisem HECHT 546 pokud chceš levnou 5-6tis) a nebo 551(9-10tis) pokud chceš pořádnou sekačku. Hecht je značka která tahá ze světa mašiny rozumný kvality a hlavně!!! má k nim servis a ND Na... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 3.5.2010
3,5HP na 50cm záběr? A ještě mulčování? To tedy rozhodně není standardní výkon. Ne že by to nešlo, ale je to fakt na sekání každý týden. A to nesmí moc pršet  Podle toho co píšeš by mi tam skutečně vadil nízký výkon. No a pak samozřejmě... celý příspěvek >
Sekačka Hecht, 11.4.2010
je to možný... v dnešní době je stejně úplně jedno kde se co vyrábí. Každopádně já měl na mysli srovnání motorů BS s čínskými kopiemi tuším Hondy, kterými jsou sekačky od Hechtu osazovány. Rozdíl v kvalitě tam byl značný, ale dnes nebo zítra už to... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 6.4.2010
jde o to, čemu říkáte značka 
Sekačka Hecht, 6.4.2010
Druhá věc je, že na BS ty díly skoro nepotřebujete  Ne, beze srandy, mám HECHT s 6koňovým BS a jsem velmi spokojený. jen se mi nelíbí že mizerně sbírá. Tak mi na letošní sezonu můj prodejce prodal nový nůž "s křidélky" tak jsem... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 1.4.2010
Na fóru dieselpower.cz se dočtete, jak jezdit na olej na smažení, na vyjetej z friťáku nebo na transformátorovej olej. Takže 40let stará nafta asi nebude velkej problém :) Starej dýzl kousne cokoli, do TDi PDi a HDi by to lil jen kaskadér 
Sudove cerpadlo na polievanie zahrady, 29.3.2010
Mám zahradu v rovině a kostku na povrchu, takže by to mělo šlapat. Díky za radu!
Sudove cerpadlo na polievanie zahrady, 29.3.2010
Můžu Vás poprosit ještě o info? Chystám se něco podobného pořídit. Potřebuju kropit z IBC kontejneru (kostky) trávník. Stačí tlak alespoň na to abych prstem na 1/2 hadici trošku vodu rozstříknul do malého "kropáčku"?
Habr, 28.3.2010
Taky moc děkuju za rady  Ještě Vás poprosím, chci habrový plot taky cca 2m do výšky. 1) za jak dlouho myslíte může dorůst? 2) jak široký je - tedy, jak daleko jej mám sázet od plaňkového plotu, abych jej zvládl stříhat. 3) jakým způsobem a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika