Příspěvky uživatele - 242.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 13.5.2011
zatím v žádný prodejně mi to nedokázali pořádně říct. Ten variabilní pojezd v této cenové kategorii je opravdu řešený takto? Tedy napínáním řemenu a tím regulováním prokluzu? Jestli je to tak, tak je to opravdu prasečina, bo tam musí docházet k... celý příspěvek >
Nereaguje na přidání plynu, 9.5.2011
Taky sy myslím - ucpaná hlavní tryska. Pozor, čistit opatrně. stačí tam trošku něčím neopatrně rýhnout a je to v pytli. Dobrý je to čistit třeba štětinou ze štětce. A dát si bacha na čistotu paliva.
Sekačky, 27.4.2011
nejspíš si ten olej na podzim vylýval tak, že si jí nahnul - takže teď "papá" olej. Ale neboj, Briggs ho spapá a pojede zase dál. Jestli je to ono, očisti svíčku a jeď dál. Popřípadě moc oleje, pokud si ho vyměňoval. Přebytek opět sežere. Nikdy... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 6.4.2011
Dolmar 4510
Pomalý rozběh hobby kompresoru, 26.1.2011
a nebo taky možná ten kompresorovej. Podle názvu do kompresoru :) na těch cca 3 dcl co tam dáš bych fakt neexperimentoval...
Stárnutie oleja, 19.12.2010
Na řetěz je to vcelku jedno. Ale do motoru bych nelil olej, straší dvou let. Ten co máte 10let do motoru, přimíchejte do toho na řetěz a používejte. Do motoru kupte jen malinký balení.
Malotaktory Jinma, 11.12.2010
za tu dobu, co jsou v prodeji, už jste potřeboval písty? 
Fréza na sníh, když je velký mráz, 3.12.2010
Hned? Tak to vás má ten motor asi hodně rád :)
Křovinořez Blue Bird, 18.10.2010
Jo chlapi, já se s váma nepřu... je možný co říkáte. Byť mi to trochu šiška nebere. Na motoru hechtu mám štítek BlueBird, ale třeba je to jak píšeš. dneska Ti dá štítek kdekdo na kdeco. Ten motor je ale fakt mizernej... Ale co, práci udělá.
Křovinořez Blue Bird, 17.10.2010
Chlapi, nechte už teho, kde se co dělá! Je to fakt o ničem. Zabejvejte se jen a jen kvalitou. Jinak, teda... Co mám křovák HECHT s BlueBird motorem... Za ty peníze dobrej. Ale pán co píše o BlueBird že dělá pro Dolmar... Kamaráde, tak buď ten... celý příspěvek >
Křovinořez Blue Bird, 15.10.2010
Co vím, tak BB jsou italové - ale neska je fakt už fuk, kde se co dělá. Je jasný, že stihl je kvalitou jinde. Ale to tazateli moc nepomůže :( Každopádně, zkus se poptat v servisech kde dělaji HECHT. Jejich křováky bejvaji často s motorem od BB.
Sběr spadaného ovoce, 5.9.2010
Kdybychom fungovali tak, jak mnozí radí, tak jsme v jeskyních! Nic podobného co sháníš jsem neviděl, ale kdo má ovocný stromy, souhlasí s Tebou. Já na zahradě nemám, táta to sbírá sekačkou. Neni to nic moc, ale lepší než nic - sbírat odmítá.
Potrebujete nieco opravit?, 5.9.2010
ITEST je dlouho nechvalně známý svou "objektivitou" :-/
Práce s křovinořezem, 29.8.2010
spíš než plný plyn řešíme stálý plyn vs. přidat/ubrat
Práce s křovinořezem, 28.8.2010
To si taky rád poslechnu od odborníků. Pač já seču na stálej (většinou plnej, ale ne vždy) plyn. Týpci, co bzíkaji jak siréna, nahoru a dolu mi přijdou srandovní. Podle mýho názoru 2T motor dobíhání bez plynu a tedy maziva, nemá rád. Chovám se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika