Příspěvky uživatele - 242.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari - manuály, 26.8.2010
všechny manuály i ke starším jikováckým jsou na vari.cz
Motor Jikov vari - bílý kouř, 18.8.2010
No, u dvoutaktu je největší počet závad v palivu. Co voda? Stará směs? Voda v karburátoru? Zkus dát čerstvou směs a budeš vědět víc. Pak bych šel po svíčce, popř. gufera...
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 23.7.2010
cca 0,2bar  přetlak oproti atmosféře nám vodu vytlačí na úroveň terénu, čím víc, tím víc to stříká a jinak, kadence samopalu je tatatata, někdy i víc 
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 23.7.2010
To se při fyzice hrajou piškvorky a pak to takhle dopadá :)
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
To jo, na Malyše zapomeň! Bejt Tebou, neexperimentuju a necham si poradit od profíka. Stejně se za leta dostaneš nna řešení, které by Ti poradil. A když to uděláš rovnou, tak ušetříš hodně peněz a starostí. Nemyslím, že by na tomhle hobby fóru byl... celý příspěvek >
Krovinorezy - pružný alebo pevný hriadeľ?, 1.7.2010
Určitě ber pevnou! Pružná je jen na lehké vyžínače na občasné hobby použití s malým výkonem.
Co se starým namíchaným benzinem?, 27.6.2010
u 2T je to celkem fuk. Možná ten "plnotučnej" by mohl dělat trochu brikule. Ale Nat95 nic nezkazíš. Ta aditiva jsou pro ochranu ventilových sedel u 4T. DvouT ventily nemá, tudíž i sedla by byla k ničemu :)
Co se starým namíchaným benzinem?, 25.6.2010
Je to Tvoje auto, tak si do něj lej co chceš :) Ale věř mi, že mu dobře neděláš. To neni starej diesel, kam jsem to na zimu lil taky. Mám HDI a vživotě bych to tam nenalil. Ale to neni předmětem diskuse... Já to přimíchávám do sekačky. Briks... celý příspěvek >
2-takt vs. 4-takt, 20.6.2010
Se 4taktem zkušenosti nemám, to poradí lépe jiní. Jen Ti poradím, že porovnáváš neporovnatelné - křovák a traktor. Navíc, ve 4T křovácích a pilách se stejně "topí" směsí s olejem. Ten 4takt by Ti spotřebu snížil, ale asi ne tak, jak čekáš. Když se Ti... celý příspěvek >
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 19.6.2010
Máš na mysli čínskou automobilku VOLVO?
Rozdíl mezi noži do křovinořezu, 16.6.2010
Chlapi, díky za reakce. Já mám spíš na mysli, na co se který nůž víc hodí. který na tráv, na nálety, atd... dík 
Křovinořez Hecht 143, HBC 45SB nebo Ryobi 52SB?, 16.6.2010
Pořádnej olej, pořádně míchat, používat čerstvou směs (tak to platí pro všechny) ...a budeš spokojenej 
Rozdíl mezi noži do křovinořezu, 15.6.2010
Chlapi, prosím o radu. Mám křovák Dolmar MS-4000 a potřebuju do něj koupit nůž. Mám na výběr klasický trojzubec, pak takový to kolo se řtyřmi noži nebo 8zubý vířivý nůž. Poradíte, který je na co vhodnější? Mně osobně zajímá nejvíc hustá a vysoká... celý příspěvek >
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 15.6.2010
Vzhledem k tomu, jak je Evropa přesocializovaná, tak pokud výrobek není z číny, nemá šanci na trhu uspět cenou... Prostě zaměstnanec, dělník, vývojář... je v v Evropě luxus, kterej si nemůžou dovolit. Jednak je podstatně dražší než číňan, zadruhé je... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 14.6.2010
Láďo, vlastně ti to dělá co mně. proto jsem založil tohle vlákno. Po seřízení a nový svíčce je to lepší. Ale stejně nemůžu sekat věčně. Podle mně je na vině to, že po přehřátí začne plynovat směs a poruší se princip fungování membránovýho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika