Příspěvky uživatele - 52.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda GSV tarokuje, 8.7.2016
Veřte mi že rozumím po slovensky dobře, jsem ta generace co žila společne, muj přispevek je trochu nadsázka, snad jste to pochopil, nebot muj 28letý syn má Vari Jikov a stale se mi smeje že on jezdí bez potíží a já stale opravuji.
Vari Honda GSV tarokuje, 8.7.2016
Já jsem včelař, Varinu používám cca 3x tydne na vzdalenost 1,5km, naházím na vozík veci co potřebuji ke včelám a připadá divné kdybych mel pokaždé zastavovat kohout a čekat až se spálí benzín, potom zase čekat až nateče benzín, to bych potom mel s... celý příspěvek >
Vari Honda GSV tarokuje, 8.7.2016
Ano rozumím Vam a Vaš záver tedy je?95 s přísadami nebo 100vku?Je zajimavé že máme 15let sekačku motor Brigs, žena tam lije co má po ruce a bez jedineho problému.
Vari Honda GSV tarokuje, 8.7.2016
p. Stando, rád a se zaujetím čtu Vaše příspevky nebot se z nich dá hodne poučit ale řeknete mi tedy kde je chyba když 95tka je normovaný benzín a Honda s ním má potíže, je Honda již tak daleko s technikou a naše paliva ji nestači, nebo naopak je... celý příspěvek >
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
ted jsem koupil vervu u benziny, jen nevím co na to ventily, 98 je taky špatná?
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
tak na co mám jezdit?
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
používám pouze plastové a ve 100 je bio?
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
dekuji za povzbuzení, zapomel jsem dodat že jsem u Benziny radeji koupil 100vku.
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
Zravím, chci napsat výsledek opravy, karburátor mel na strane do motoru spoustu rezaveho humusu, rozdelal jsem ho, manželka ho vzala do ultrazvuku, ješte potom jednou i tu samotnou dírkovanou trysku, všechno jsem pak prostříkl odmaštovadlem, koupil... celý příspěvek >
Vari Honda GSV tarokuje, 6.7.2016
Tak jsem ted sundal karbec, a je tu tryska na perku a pod ní je zašroubován šroubek až na doraz bez pružinky, taky ho mám vytočit?
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
Ješte snad, čím to prostřikujete?VD?
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
dobře, dekuji za jasný popis, dám se do toho.
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
Ano vím četl jsem starší příspevky ale jak na ten karbec, jak s ním ven, jestli tam je nejaké uskalí na ktere je třeba dát pozor.Nebo je nutné to dát do servisu?
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
Zkusím to, ale mám tucha že bude muset karbec do ultrazvuku, nevím zda v této fazi odkalení pomuže.
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
Aha a ten šroubek je přístupný?ješte jsem teda neodkaloval
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika