Příspěvky uživatele - 94.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phalenopsis - chyba?, 11.4.2011
Dají se letnit, pozor na popálení sluncem (spálí se docela rychle - vyzkoušeno), v nějaké chytré knize o orchidkách od naší autorky, jsem viděla foto letnění zavěšených v květníkách na větvích stromu. Elena
Jakou zvolit popínavku pnoucí se pouze po drátě?, 11.4.2011
Může být Japonský chmel (letnička - Semo), narostl nám loni hooodně vysoko, ale nekvetl. Vypadá docela pěkně, měli jsme ho jednak na plotě (vpodstatě mřížka) a také na provázcích, sázený v samozavl. truhlících spolu s fazolemi (ty kvetly jako... celý příspěvek >
Jaký druh Slivoně, 8.4.2011
Hlavně aby ten hnůj byl dostatečně uležený, jinak spálí nové kořínky a stromek, i když zpočátku bude mít perfektní rozjezd, nakonec umře. Vlastní, blbá, zkušenost . Elena
Melounoviště 2011, 6.4.2011
Zkuste objednat od Semo.
Název stromku v pražské botanické zahradě, 6.4.2011
Taky by to možná mohl být Boldovník vonný, Peumus boldus. Elena
Banánové slupky, 5.4.2011
Případně nasušit, údajně odpuzují moly. Elena
Cibule ze semínka, 4.4.2011
Přesně jak píše Bred_ik, loni jsme měli vedle sebe sazečku a cibuli ze semínka. Sazečka byla totálně zničena (i přes postřik) hmyzáky, cibule ze semen si i bez postřiků ani nevšimly. Elena
Meruňka odrůda Goldrich, 4.4.2011
I tak díky moc. Elena
Meruňka odrůda Goldrich, 3.4.2011
Prosím, když máte odzkoušeno tolik, která z hodně skorých Vám nejvíc chutná. My letos našli místo na jednu novou, chtěli jsem, aby byla brzy (máme tři beze jména a Bergeronku). Prodavač (Chem. Alí by napsal podavač) mi jako nejranější nutil právě... celý příspěvek >
Kvetou moc brzo, 3.4.2011
Koukněte na loňskou diskuzi "Jak to vypadá s nakvétáním meruněk", je to letos jen o pár dní dřív, a možná ani to ne. Elena
Žluté listy u dýně, 2.4.2011
Může to být přelito, přesušeno, svilušky, příliš teplo, přehnojeno, v podstatě cokoliv. Elena
Jaký vybrat strom?, 1.4.2011
Taky bych se za jeřáby přimlouvala, ale za ty jedlé, sladkoplodé. Elena
Afrikány, 30.3.2011
Pro zajimavost - u nás loni slimáků přemnoženo, afrikány sázené sežraly úplně, těch, které byly ze semínek přímo na záhoně si ani nevšimly. Elena
Ananasová meruňka, 25.3.2011
Dnes jsem viděla, že prodávají stromky meruněk se jménem Velká ananasová v jednom zahradnictví v Brně - dovoz z Maďarska. Elena
Pěstování černého kořene, 18.3.2011
Dobrý den, černý kořen se seje jako jiná kořenová zelenina přímo na záhon. Nepředpěstovávat, má rád hluboko zpracovanou půdu. Má ještě tu výhodu, že část úrody můžete nechat na záhonu přes zimu a sklidit až na jaře, jako pastinák, taky nevymrzá.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika