Příspěvky uživatele - 94.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název rostliny, 30.4.2011
Pravděpodobně Peperomia caperata "Schumi Red" - pepřinec. Elena
Zná někdo rostlinu?, 30.4.2011
Orlíček - Aquilegia - trvalka - máte krásnou barvu. Elena
Síran amonný - výborný pomocník proti chloróze, 29.4.2011
Prosím, můžete mi někdo poradit? Dotaz možná trochu mimo. Máme třešeň asi 15-ti letou, již vloni byla půlka stromu zhruba od července jakoby s chlorozou, nyní zase půl stromu v poho, půl s malými, řídkými listy a podstatně světlejšími, kvetla na... celý příspěvek >
Svilušky na paprikách, 29.4.2011
Ve skleníku mám dobré zkušenosti s omithe a dravými roztoči od Biocont. Nissorun neznám. Elena
Slimáci, 28.4.2011
Nám se domečkoví šneci dali do zbytku (co nevymrzlo) chryzantém .  Zatím jsem je vždycky chválila, že nejsou tak nebezpeční. Malí černí slimáci stačili zlikvidovat 3 brokolice pod netkanou než jsem na ně přišla. Mrchy. Boj začíná. Elena
Choroba hrušně, 28.4.2011
Měli jsme to na jedné mladé hrušni také, jen v místě, kde měl pokračovat teminál, po rozříznutí mi to připadalo jako nějaká "hálka" - taková jaké se dělávají na jehličnatých stromech jako výrůstek. Elena
Neznámá, 27.4.2011
Dobrý den, pane Jančo, co takhle Eranthemum pulchellum nebo něco z paznehtníkovitých? Vstřícné listy mají, velké taky..., nemohl jste jej na svých cestách někde potkat? Elena
Neznámá, 26.4.2011
No jo, ale nemají honzíci vstřícné listy? Elena
Rajčata - poradíte?, 21.4.2011
Nebojte, ony narostou.
Kdo vyhrabuje hlínu z květináče, 18.4.2011
Myška hrabalka. Loni nám to dělala ve velkém květníku s oleandrem v garáži. Elena
Prosim o identifikaci teto rostlinky, 17.4.2011
Podle mne má pan Josef pravdu, i na výstavě odch. v Brně byla k vidění, měla jsem ji doma, zahubila, mám jen zelenou frormu, tato by mohla být Haemaria discolor var. rubrovenia. Elena
Monilióza, 14.4.2011
Děkuji za upřesňující informace. Na jabloních jsem zamýšlela proto, že Kalvil bílý a Šampaňská reneta jsou na moniliovou (?) hnilobu docela náchylní - jablka bez poškození nebo strupovitosti a přesto již na stromě zahnívají. Těch Šampaňských zůstane... celý příspěvek >
Monilióza, 13.4.2011
Konečně. Díky, pane Vinšálku, za info, který z přípravků je vhodný proti moniliové hnilobě plodů. Na všech diskuzích zde zatím bylo jen nakousnuto otázkou a bohužel nedopovězeno. Já loni stříkala Horizon i na plůdky, ale hniloba byla (na dvou... celý příspěvek >
Hrušeň roubovaná na jabloni, 11.4.2011
O naroubování hrušně na jabloni tu tuším že loni proběhla docela obsáhlá diskuze, podařilo se některým omylem, i tam, kde v počátcích vypadalo, že v poho, později došlo k uschnutí nebo upadení roubu. S kdouloní netuším. Elena
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 11.4.2011
Nejsou tam čírou náhodou třásněnky? Elena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika