Příspěvky uživatele - 94.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik medu do pálenky?, 20.2.2011
Máč a pálenka nejsou totožné. Máč je základ, pálenka výsledek.
Prosim o nazev teto lecive ruze je moc stara, 20.2.2011
Dobrý den, návrh - zkuste nakontaktovat pana Dr. Větvičku (nyní zámecký zahradník ve Štiříně), mám takový dojem, že v některé ze svých knih psal o výzkumu a mapovaní českých a slovenských planých (botanických) růží, mohl by mít přehled nebo možná i... celý příspěvek >
Salat trvalka, 19.2.2011
Jo - pampeliška.  Taky lebeda zahradní zelená - na špenát, červená - prý ve Francii z ní dělají saláty, není trvalkou v pravem smyslu slova, ale jelikož se obě ochotně množí samovýsevem je u nás na zahradě "trvalkou" snad 40 let.... celý příspěvek >
Převislé balkonovky na přímém slunci, 17.2.2011
Samozřejmě, omlouvám se za překlep, kytka je apténie. E
Převislé balkonovky na přímém slunci, 17.2.2011
Může být sanvitalia - letnička, případně aplenie srdčitá- trvalka (sukulentní), ale krásná. Už se o ní na tomto fóru psalo. Elena
Škůdce?, 17.2.2011
Možná molice, postřik Mospilan, případne Fast, nutno opakovat. Elena
Kde koupit fialkovec modrý, 14.2.2011
Zde rozlišení vč. obrázků Elena
Kde koupit fialkovec modrý, 14.2.2011
Koukněte na obojí latinský název při hledání ve světě a občas se, i když jazykovými znalostmi neoplývám, objevuje mezi nimi rovnítko =. Prohodíte-li cyaneum a australis, opět se zobrazují odkazy na obojí. Také nabízí acnistus zahradnictví bambusarium... celý příspěvek >
Kde koupit fialkovec modrý, 14.2.2011
Dobrý den, pátrala jsem, hledala, fialkovec modrý (iochroma cyaneum) jsem nalezla pouze foto, ale... zahradnictví Laelia nabízí minidatura (acnistus australis) a zdá se mi, že jsou si ty dvě kytky více než podobné. Že by klasické přejnenování aby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika