Příspěvky uživatele - 94.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je "chytrá houba" - uváděli v Receptáři, 8.3.2011
Zkuste si vygůglit Pythium oligandrum - chytrá houba. Elena
Koupím rouby jabloní, 8.3.2011
No, ono to zase není tak úplně mimo - krasokvětů, panenských, zvonkových, bílých kalvilů a nějakých asi renet si nevšímají (samozřejmě obaleči ano), ale např. jonatány, šampaňskou renetu a podzimní matčino u nás nazobávají sýkorky nebo kosi, jestli... celý příspěvek >
Diera v starej jabloni, 8.3.2011
Syn podobnou díru ve starém stromu přikryl fólií, která se dává pod střešní krytinu- dovnitř vodu nepustí, zevnitř ven odpar ano, a převázal.
Náhrada za kuprikol, 8.3.2011
Ridomil Gold je i do brambor, na okurky mám odzkoušeno Aliette - dobrý. Elena
Neznámá, 5.3.2011
Stewartia pseudocamellia?
Hrušeň těsně k domu (na kordon), 4.3.2011
S pěstováním hrušní u zdi nemám zkušenosti, viděla jsem to, jde to. Ale poradím. Zadejte si zde na zahradě do vyhledávání "hrušeň do stěny", ukáže se Vám několik diskuzí, které zde již proběhly, obsahují spoustu rad i zkušeností. Elena
Postřik proti kadeřavosti, 3.3.2011
Dobrý den, najděte si diskuzi "Kdy postřik proti kadeřavosti", poslední příspěvek dnes 8.35 Mirek, tam napsáno vše a možná ještě víc. Elena
Odrůda rajčete, 28.2.2011
Dobrý den, měli jsme ho již několikrát, velikost plodů klasika asi jako Toro, Stupické aj., tedy střední. U nás nepraskalo, náchylnost na choroby také běžná. Co mne ale udivuje již několik let, zasázím mezi keříčková - táhne se nahoru jako tyčkové a... celý příspěvek >
Vysledky degustací jabblek v Hořicích, 26.2.2011
V Hořicích zvítězila Rozela, druhá Andrea, třetí Angold. Coxova byla letos poslední. Zjištěno po vygůglení "degustace Hořice". Elena
A až Z o uzení, 24.2.2011
Můj mužskej to dělá úplně běžně, naposled přiloží v 8 večer a ráno v 8 znovu zatápí. Není problém, ještě se nestalo, aby maso mělo nějakou chybu (klep, klep).  Elena
Ibišek? Stříhání, 23.2.2011
Asi má málo světla.
Paprika Zvonek, 21.2.2011
Vyséváme již několik let podobnou zvonkovou odrůdu jako je Mirkova na obrázku, pálí jako čert, používám jako každou normál feferonku. Sestra ji na podzim vyryje, nasadí do květníku a do vánoc mívá ještě parádu na chodbě. Elena
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 21.2.2011
Domnívám se, že pokud se nenajde nějaký takykamarád a nebude šťourat, nebude se dít nic, potravinářská insp. pokud nemáte na toto živnost by u Vás zazvonit neměla, max. se ohlásí finanční úřad, kdyby měl někdo pocit, že příliš bohatnete. Teď vážně,... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 21.2.2011
Stupické polní by to mohlo být, mám je ráda, také Sláva porýní - mám pocit, že se pěstuje již hooodně dlouho, ale je náchylnější na houbové choroby. Zkuste se podívat na stránky gengel, tam bývají staré odrůdy i rajčat. Elena
Popínavé rostliny a stín, 21.2.2011
Zvolte nějakou letničku, trvalka tak velký nárůst mít nebude. Budete ale muset vymyslet po čem se bude pnout - fazole, povijnice, ačokča, možná nějaký chmel nebo vyvazovat fíkolistou dýni, o té byla loni zmínka, že rostla veliká převeliká i ve stínu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika