Příspěvky uživatele - 35.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení plantáže na vánoční stromky, 13.12.2011
Dobrý den, vysadila bych si co se Vám líbí! Nám zahradníci před 15ti lety vysázeli přes 100 okrasných jehličňanů. A protože byl nutný prořez (právě z důvodu velké blízkosti stromků a rychlosti jejich růstu), začali jsme stromky řezat na vánoce. Každý... celý příspěvek >
Jaký strom vysadit do předzahrádky k chalupě - č. Sibiř, 13.12.2011
Dobrý den a co lípa? Krásně kvete, voní, když vyroste je pod ní stín a dá se na ní i šplhat. Marcela
Podzimní stříhání trvalek, 7.12.2011
Dobré odpoledne Teri, ano, je to možné. Rostlinky nejsou zakořeněné. Mám rozchodníků hodně druhů a nechala jsem jen ty pěkné (tedy podle mě), které mají už jen stonek bez listí a na konci krásně zbarvený květ. Ale ne všechny byly povedené, tak ty... celý příspěvek >
Rododendron cez zimu, 7.12.2011
Dobrý den, pozor na velké střídání teplot, protože to rozhodně rostlinkám též neprospívá! Marcela
Podzimní stříhání trvalek, 7.12.2011
Dobrý den, zahradu před zimou hrabu, kytky stříhám, tedy kromě tráv, protože u těch se to nemá. Nechávám ale třeba rozchodníky, které jsou krásně v zimě ojíněné a zasněžené.Marcela
Uskladnění křenu, 2.12.2011
Zdá se mi to opravdu neuvěřitelné. Ale každý máme nějaké fígle a svoje zkušenosti. Já křen skladuji ve sklenici s vodou v lednici, Nevyschne, je jak čerstvý, ale nikdy ho tam nemám nějak moc dlouho, po spotřebování vždy koupím nový. Marcela
Sekání trávy, 29.11.2011
Dobrý den, já se připojuji k názoru pana Josefa, trávu klidně posekejte. Opravdu je horší jí nechat přes zimu "polehnout".Marcela
Rododendron cez zimu, 29.11.2011
Dobrý den, já bych rozhodně zvolila zakopání na zahradě do země. Ke kmínku přihrňte zem či mulč a je též potřeba na zimu potřeba hodně ho zalít. říká se, že keře přes zimu vymrznou, ale většinou uschnou. Marcela
Neznámé hromádky v trávě, 10.11.2011
Jasně, žížaly!
Vilín, 10.11.2011
Mě vilíny začínají kvést některé již teď a kvetou postupně až do ledna. Marcela
Nárok na záruční opravu, 18.10.2011
Dobrý den, samozřejmě. Pokud Vám neprokážou, že jste jí mechanicky poškodil Vy. Marcela
Jak ostrihat tento buxus, 14.10.2011
Dobrý den Václave, souhlasím s panem Stanislawem, že je to krásný keř a mě by ho bylo líto řezat. Jinak z buxusů máme poměrně dlouhý živý plot a opravdu Vám krásně obrazí. Teď už je na sestřih dle mého názoru pozdě. Stříhám ho vždy na jaře a pak... celý příspěvek >
Jedovatý tis vedle malin, 14.10.2011
Peter, děti přece nenecháváte bez dozoru a já nikdy nesázela cokoliv do zahrady, abych přemýšlela zda to je či není jedovaté. Všechny čtyři děti nám vytostly bez úhony a všechny ty zahradní "ňamky " ve zdraví přežily. To je jako... celý příspěvek >
Trnovník akát, 12.10.2011
Dobrý den Ondřeji, nejsem odbornice přes stromy. Ale zasázela bych už malé stromečky. Určitě najdete plno stromků z náletů. Když akáty kvetou, tak celé stromy přímo "hučí" jak jsou obalené včeličkama to je pravda. Marcela
Jak sekat svah 600m2 bez elektriny?, 12.10.2011
No jo, jenže ty zase sežerou úplně všechno! Také kdysi u nás ta myšlenka padla (sečeme zahradu 3,5 tis. m ve svahu, spíš krpálu). Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika