Příspěvky uživatele - 35.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škumpa, 16.1.2012
Dobrý den, škumpa orobnicová - ocetná, je velmi invazivní a je to též silný alergen. Ruj vlasátá invazivní není, ze začátku roste poměrně pomalu. Má různé zbarvení (červená, zelená, žlutá) a je velmi dekorativní. Marcela
Navrhněte popínavku na garážové stání, 13.1.2012
Z vína je pěkný nepořádek na zemi a těch vos a včel.. U auta bych něco takového nevolila, aby nebylo nakonec pěkně ulepkané.Marcela
Navrhněte popínavku na garážové stání, 13.1.2012
Dobrý den, mám růže i na severní straně a kvetou také. Možná ne tolik jako na slunci, ale kvetou. Ale pokud chcete "neprůhlednou" stěnu a případně i stálezelenou, tak se podívejte na Brslen Fortuneův-Euonymus fortunei. Brslen je stále zelený,... celý příspěvek >
Navrhněte popínavku na garážové stání, 13.1.2012
Dobrý den, opletka má ale zase takové přírůstky a je tolik invazivní, že se jí člověk pak velmi těžko zbavuje. Navíc pozor na tíhu porostu, stěna musí být pevná. Marcela
Orchidej - je to normální?, 12.1.2012
Dobrý den, to je "keika" - nový výhonek orchideje. Když má dostatečně vyvinuté kořeny, keiku ustřihnu a zasadím. Někde jsem vyčetla, že se keiki tvoří, když mateční rostlina strádá. Já ale na těch svých nic takového nepozoruji. Netvoří se mi často,... celý příspěvek >
Vilín, 9.1.2012
Dobrý den, souhlasím s panem Michalem, též nych ho zasadila. Lepší počasí si v lednu ani nemůžete přát. Marcela
Lze sázet růže?, 4.1.2012
Já bych též nesázela, přijdou mrazy a budete mít po všem. Marcela
Co vám právě kvete a raší, 2.1.2012
U nás (Praha)  nesměle vykvítají hyacinty (květy jsou maličké a už určitě víc nevyrostou, ale letos také znovu nevykvetou), kvete mi lýkovec, vilín, pár kvítků je na zlatici a dnes ptáčci zpívali ráno jak o život... Marcela
Pařez VS sekačka, 30.12.2011
To je evidentně pěkně shnilý pařez, možná při větším záběru půjde vypáčit i rukama. Marcela
Kočka ničí mou práci, 29.12.2011
Dobrý den, proč tu díru nezahradíte? Souseda nezměníte a Vás to bude pořád štvát. Marcela
Mala rekonstrukce vzhledu studny, 21.12.2011
Dobrý den, jistě máte pravdu, ale úprava studně na obrázcích vypadá moc pěkně. Tahání betonového víka opravdu není nic příjemného a pro plno lidí je to jistě docela velký problém. Ale dřevo vydrží poměrně dlouho a pokud nehrozí pád dětí do studny při... celý příspěvek >
Ibišek žloutne a opadávají listy, 21.12.2011
Dobrý den, buď ho můžete mít přemokřený anebo naopak suchý. Při nedostatečné zálivce jsou ale vidět i povadlé listy. Marcela
Uzené z divočáka, 19.12.2011
Dobrý den, zvěřinu upravuji pokud možno čerstvou, samozřejmě se dá naložit a pak zamrazit. Jak je již napsáno, pokud nemáte zkušenosti s uzením, bála bych se, že zrovna toto nevyjde. Zvěřina z divočáka je opravdu vynikající, podle mě asi nejlepší. I... celý příspěvek >
Zahrada startuje na rok 2012, 14.12.2011
Mám také ten názor. U nás je ale tak teplo (Praha), že mi na zahradě vykvetlo pár hyacintů, denivka vyhnala stonky s poupaty a narcisky jsou už 10 cm vysoké. Kvete vilín... Ale jinak opravdu žiju vánocemi:) Marcela
Co do petrolejové lampy, 14.12.2011
Dobrý den, buď vyměňte knot, ale nejdřív bych zkusila udržovat dostatek petroleje v lampě:).  Petrolejky na chatě používáme od mého dětství co pamatuji (a že je to už hodně dlouho) a jsou prostě nepřekonatelné. Že jsou cítit, to nám nevadí...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika