Příspěvky uživatele - 35.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čemeřice - kdy a kam přesadit, 26.7.2011
Dobrý den, čemeřici můžete přesadit kdy chcete. Já ji mám i na sluníčku ve stínu i v polostínu a všude se jí daří dobře.Pokud máte ale možnost výběru, volila bych polostín nebo stín. Marcela
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.7.2011
Dobrý den Zdeňku, to je opravdu nádhera! Modré barvy totiž v zahradách není nikdy dost. Také máme rádi spíš "džungly" než uhlazené záhony a tak se snažím o divočejší anglickou zahradu. Marcela
Trvalky na slunný záhon, 21.7.2011
Dobrý den, tak na celodenně slunečném trvalkovém záhonu mi zjara kvete spoustu cibulovin. A pak postupně denivky, lupiny, mochny, třezalka velkokvětá, perovskie, ořechoplodec,  lilie, kakosty, rozchodníky, phloxy, stračky, oměj, zvonky, růže,... celý příspěvek >
Dosna - Kana - kdy mi vyroste?, 20.7.2011
Dobrý den, tak jak Vám kany rostou? Udělala jste dobře, že jste si koupila rostlinky, na těch alespoň už člověk vidí výsledky. Jestli pokvetou?, tak to není vždy jisté. Potřebují hodně sluníčka a hodně zalévat. Červené listy mi moc nekvetou, jsou ale... celý příspěvek >
Prázdná kytičková zahrádka, 18.7.2011
Dobrý den, já mám trvalkové záhony, které jsou podle mě nejvděčnější. Na jaře vykvetou právě Vámi zmiňované cibuloviny a pak postupně kvete stále něco. Záleží na Vás, co se Vám líbí, jak jspu záhony veliké a zda jsou na sluníčku, ve stínu...... celý příspěvek >
Plíseň na maceškách?, 15.7.2011
Ano, já na nich teď mám molice. Marcela
Plíseň? - buxus, 15.7.2011
Dobrý den Petro, tak vidíte, to jsem nevěděla. Alespoň jsem o trošku víc "chytřejší", díky moc na informaci a ať Vám kytičky rostou. Marcela
Plíseň? - buxus, 14.7.2011
Dobrý den, s thují Vám neporadím, ale nemáte buxus moc přemokřený? Navíc jsem viděla, že ho máte pod folií či netkanou textilií...? Z buxusu mám živý plot na sušším slunném místě a mám ho nádherný. Marcela
Hortenzie Hydrangea serrata Bluebird, 11.7.2011
Dobrý den, já mám v zahradě několik kousků též hortenzií Hydrangea serrata (ale jinou odrůdu) a zimu mi přežily naprosto bez úhony i bez zakrytí (Praha). Letos mi nevymrzla přes zimu ani jedna hortenzie. Marcela
Pochlubte se svojí zahrádkou, 11.7.2011
Paní Marie, je to nádhera! Marcela
Nakup v Holansku, 1.7.2011
Dobrý den, já nakupuji kytičky na květinových trzích v Amsterodamu, ale i v klasických zahradnictvích, kterých je všude poměrně dost. Záleží na tom, kam vyrazíte. Vzhledem k tomu, že vše přepravuji jen letadlem, tak podle toho i nakupuji. Třeba se... celý příspěvek >
Okrasný keř, 29.6.2011
Dobrý den, jak psala Lenka, je to určitě vajgelie. Marcela
Jak rychle roste smrk?, 23.6.2011
Určitě se nedá růst všech "smrků" házet do jednoho pytle. Ale co nám sázeli zahradníci (jedná se o samé okrasné jehličňany), tak po 16ti letech mají asi těch 15-20 metrů. Když je sázeli, tak byly stromky vysoké do 1 metru. My měli štěstí a... celý příspěvek >
Jak rychle roste smrk?, 22.6.2011
Dobrý den, no jak který. My máme na zahradě dobrou zem a u některých smrků je přírustek i přes 1 metr ročně. Nejde jen o to, že Vám spadnou na barák, ale i o kořeny, které Vám začnou zvedat chodníky okolo domu a budou Vám zalézat i pod základy domu.... celý příspěvek >
Hrušeň choroba, 16.6.2011
Dobrý den, ano jistě máte pravdu. Bohužel každý řeší "jen" hrušky, ale my máme na zahradě napadené všechny jalovce. Vzhledem k tomu, že jich je opravdu hodně (plošně), tak i to je veliký problém! Marcela
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika