Příspěvky uživatele - 35.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krásenky mezi růže, 22.8.2011
Dobrý den, krásenky jsou moc vysoké. Souhlasím s paní Ivanou, že k růžím se dává levandule, která je nejen kontrastní, ale odpuzuje i mšice. V jednoduchosti je krása, já mám samotné růže a hlavně tak krásně vyniknou. Marcela
Slimáci, 18.8.2011
Dobrý den Dominiko, když se začtete do příspěvků, zjistíte, že boj se slimákem je boj proti větrným mlýnům. Máme také dva hafany, takže slimáky sbírám, házím do kýble a sypu solí. Letos jich je tolik, že při každovečerním sběru při počtu 200 ks... celý příspěvek >
Balkonovka okrasná listem, 17.8.2011
Dobrý den, bylo by dobré přiložit fotku. Takto Vám asi těžko někdo poradí. Marcela
Jaký je přírůstek psího vína v jednom měsíci?, 16.8.2011
Dobrý den Katy, pozor na tíhu rozrostlého psího vína. Poničí hodně plot a pokud třeba pletivo není dobře vypnuté, tak ho pěkně ohne. Dobrou zkušenost mám s rákosem, který je zmiňovaný v předešlém příspěvku. Nejen, že dobře vypadá (není potřeba... celý příspěvek >
Co dělat proti plzáku španělskému?, 15.8.2011
Dobrý den, no jo, to můžete ale používat když máte malou zahradu a málo slimejšů. Jenže když já jich za jeden večerní sběr u jednoho tvralkového záhonu seberu 200 (pak už nepočítám), tak to je bohužel na nic. Marcela
Přísavník, 12.8.2011
Mám přesně tu zkušenost, když nevystříháte starší dřevo, časem se pletivo zničí. A binec z toho opravdu je, listí pořád opadává během celé doby, kdy je přísavník zelený. Je krásně dekorativní, ale i dost devastující. Všude kde jsem ho měla ho buď už... celý příspěvek >
Jaké rostlinky do truhlíků na podzim, 9.8.2011
Dobrý den, truhlíky můžete osázet čímkoliv co s Vám líbí. Je spoustu druhů chryzantém, vřesů, dá se koupit ještě mnoho letniček např. muškátů, jiřinek, voskovek. Možná už někde budou zase macešky. Já osazuji po létě truhlíky znova koncem září a to... celý příspěvek >
Durman, 4.8.2011
Dobrý den, ořežu a dám do vody zakořenit. Někdo použije stimulátor na zakořenění a rovnou dá do země. Marcela
Sazenice habru, 4.8.2011
Dobrý den, určitě kontejnerové. Ty můžete sázet po celý rok, tedy pokud Vám to počasí dopřeje. Jen je třeba v prvním roce pravidelná zálivka. To je ale samozřejmé u všeho. Marcela
Černá jeřabina, 2.8.2011
Dobrý den, já plody vždy ochutnám a podle toho je slízíme. U nás je to teď. Pravda je ta, že ptáci jsou někdy opravdu tak rychlý, že jeden den je strom obalený a druhý den na něm není skoro nic! Marcela
Znáte výšku těchto jehličnanů?, 1.8.2011
Dobrý den, jestli jsem to dobře přeložila (moje angličtina není zrovna nic moc..), tak  Pinus peuce "Arnold trpaslík" je trpasličí výběr, který se vyvine do hustého kuželovitého - jehlovitého tvaru. Roste přibližně 1 palec (2 cm) za... celý příspěvek >
Jaké keře zvolit?, 29.7.2011
Dobrý den, akuba japonská cca 2 m, dřišťál Juliin cca 2,5 m - má ostré trny, různé druhy rododendronů, mahónie, hlohyně šarlatová, buxus... Je toho poměrně dost, záleží též na místě, kde chcete keře osázet. Marcela
Břečťan popínavý, 29.7.2011
Dobrý den, my máme porostlý klasický drátěný plot břečťanem a krásně drží ani se neprohýbá. Také asi záleží na tom, zda máte plot dobře napnutý. Marcela
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.7.2011
Hmm, tak tu vodu Vám opravdu "závidím", je to nádhera! Máme zahradu velikou, ale v terénu, takže přání menšího jezírka, aby na něj bylo vidět při pobytu na zahradě je téměř nereálné. Opravdu to máte moc hezké a nedivím se, že jste na to... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.7.2011
Dobré odpoledne Hano, pro mě je zahrada doslova "koněm". Nadávám, že toho je hodně a přitom tam tak ráda pracuji doslova do úmoru. A jak píšete Vy, pak mě moc těší pohled na tu všechnu tu krásu... Na Vašem obrázku je krásné kamenné koryto.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika