Příspěvky uživatele - 161.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 4.7.2009
Děkuji za rady. Tato meruňka by měla býr čtvrtkmen (aspoň mi to v zahradnictví tvrdili, tak snad to tak je, i když... mi také tvrdili, že tato odrůda je pro naše podmínky nejvhodnější, což jsem se zde na fóru dočetla, že není pravda), proto jsem ji... celý příspěvek >
Škůdce na Komuli Davidově, 3.7.2009
Hmmm, hezkej brouček:-o) Ráda bych mu ale nějakou přijatelnou formou (nechemickou) vysvětlila, aby mi komuli nelikvidoval. Existuje něco?
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 3.7.2009
Děkuji:-)  Z vaší odpovědi už je mi jasný význam Šittova řezu (z odpovědi pana Pavlíčka jsem totiž pochopila, že Šittův řez zbrzdí růst). Jinak ta vzdálenost od domu asi není úplně nejlepší, co? Dá se tedy ten růst nějak korigovat řezem (kdy?)... celý příspěvek >
Škůdce na Komuli Davidově, 3.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím nevíte, jaký škůdce mohl způsobit ožrání listů na této Komuli Davidově? Žádné housenky ani slimáky jsem nezahlídla. A čím zasáhnout, aby se to neopakovalo? Děkuji.
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 3.7.2009
Řez jsem dělala letos v březnu a 2. pak v půlce června (v domnění že to bude ten Šittův řez a meruňka zbrzdí růst, ale po třech týdnech vidíte na fotce ty velké nárůsty, četla jsem že Šitův řez se dělá začátkem června, nebylo tam koncem června). Asi... celý příspěvek >
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 3.7.2009
Vůbec z toho nemám radost, že je nejvzrůstnější a nejchoulostivější:-(Když jsem jí loni na jaře kupovala v zahradnictví, tak mi naopak poradili tuto odrůdu, že je pro naše podmínky nejlepší... Od domu je kmínek vzdálen 2,8 m, takže asi bude problém,... celý příspěvek >
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 29.6.2009
Jsem laik-samouk, ale dle mých vyčtených poznatků odrůda Velkopavlovická je nejrychleji resp. nejbujněji rostoucí (tak si z toho nic nedělejte), ale za to tato odrůda k mému velkému zklamání prý nerodí každý rok:-(zatímco vaše odrůda by měla rodit... celý příspěvek >
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 29.6.2009
Dobrý den, děkuji za rychlou reakci:-) Hustá už díky řezu sice není, ale zdá se mi, že teď vyhnala moc dlouhé šlahouny do výšky a že se nekošatí do stran, tj. kolmo ke kmeni. Takže letos už žádný řez? Děkuji!!     Ano, vím, úvaz a kůl... celý příspěvek >
Smrček - není nemocný?, 29.6.2009 Obsahuje fotku
Děkuji za rychlé reakce:-) I já smekám před bystrým zrakem. Po přečtení reakce s černými tečkami jsem i já na 2.fotce zahlédla na některých jehlicích "čierné bodky", takže jsem hned naklusala ke stromečku, zda tam opravdu jsou, protože jsem si jich... celý příspěvek >
Co je to za rostlinku?, 29.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni se mi v záhonku objevila rostlinka, která letos velmi silně expanduje do okolí. Evidentně nějaká půdokryvná, na jaře kvetla modře nebo fialovo modře (už přesně nevím). Vzhledem k tomu, že v jejím okolí mám dva nízké japonské... celý příspěvek >
Borovice - jaký druh?, 29.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na cestě u lesa se mezi velkými balvany tísnila tato borovička (asi vyklíčila ze semínka), tak mi jí bylo líto a vyndala jsem jí, šlo to lehce (kořenů moc neměla - jeden hlavní a asi čtyři vedlejší a nebyly dlouhé) a doma jsem ji zasadila... celý příspěvek >
Smrček - není nemocný?, 29.6.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu, zda tomuto smrčku něco není, když mu hnědne a trochu i opadává jehličí. Loni v tuto dobu mi dělal totéž, ale letos na jaře pěkně obrazil (jasně žluté nové jehličí, mám pocit jako by teď začal lehce obrážet znovu) a teď ve stejnou dobu... celý příspěvek >
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 29.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni na jaře jsme na jižní stranu vysadili meruňku (Velkopavlov.), ještě v zhradnictví udělali řez, letos v březnu jsem dle doporučení provedla řez já, meruňka se poté obrovsky zahustila, tak jsem v 1.polovině června udělala další řez,... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 12.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, můžete mi pomoci určit, o jaký keř se jedná? Děkuji.
Kalina bodnanská, 12.6.2009
Dobrý den, máme jako solitéru vysazenou kalinu bodnanskou, ráda bych ji nyní něčím menším doplnila, ale nevím čím. Nechci k ní další keř, ale spíše nějakou podsadbu, kytičky nebo nevím, můžete mi poradit, co by se k ní hodilo? Děkuji za odpověď.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika